МЕДИЧИНИЙ ЦЕНТР ТОВ “Клініка імені Гальченко О. О.”

(044) 331-4-911

(097) 600-6-911

прийом дзвінків з 9.00 до 20.00

Стабільний сервіс у нестабільний час
Ми гарантуємо:
Своєчасне реагування Помірність цін

Клініка лікування алкогольної залежності.

Printer-friendly version

  Позбавитись залежності складно, але є можливість навчитись її контролювати

      Якщо Ви читаєте ці сторінки, очевидно, що Ви зіштовхнулись з проблемами, які не вирішуються домовленостями, посиланнями до совісті, ультимативними висловлюваннями. Проблемами, які роздвоюють внутрішні почуття між жалістю та ненавистю. Відчуттями, наче Ви опинились у глухому кутку...

Алкоголізм або залежність від алкоголю – порівнянне з інстинктивним потягом поняття, мало підконтрольне інтелектуально-вольовим зусиллям. Точніше, це є розлад емоційно-вольової сфери діяльності психіки і мозку людини. Саме тому, люба форма залежності так «важко» піддається переконанням, усвідомленню, а тим більше добровільному припиненню саморуйнівної поведінки. Адже хворий ЛЮБИТЬ СВОЮ ХВОРОБУ! Вона, йому приносить задоволення і полегшення!

Алкоголь, - є доступним і легальним видом психоактивної речовини, за своєю природою - наркотику, яка «позитивно» змінює свідомість людини, викликає звикання до стану штучної благодушності. З часом, це призводить до хронічного отруєння продуктами розпаду алкоголю і формуванню стійкої психічної, а слідом і фізичної залежності.

Нажаль, швидкий темп життя, не тільки прискорює прогрес людства у науковому та виробничому аспектах, він ще й сприяє появі і прогресуванню захворювань, які з’являються завдяки цьому прогресу. «Юність людства» оволоділа алкоголізмом та наркоманіями. Більш «продвинуте» сучасне товариство, мало того що високо-технологічно розвиває проблеми нащадків, воно вигадує нові форми втікання від реальності, що базуються на віртуальному заглибленні. Однак, прогрес у виявленні та лікуванні наркологічних захворювань та проблем психологічної залежності, теж не стоїть на місці...  Як лікувати алкоголізм, як вилікувати алкоголіка, як кинути пити?...                            

       Ви хочете допомогти своїм рідним? Телефонуйте нам: (044) 331-4-911 (097) 600-6-911                                                                   

                          

Наша наркологічна клініка пропонує:

 • Консультація лікаря нарколога в Києві, за телефоном та очно.

• Анонімне лікування алкоголізму вдома у Києві та київській області (обрив з запою, виклик нарколога)

• Анонімне лікування від зловживання алкоголю у наркологічному відділенні при тривалих запоях (госпіталізація до стаціонару).

• Психокоригуюче доліковування після виведення з запою, - профілактика ранніх «зривів», направлена на корекцію лабільності настрою, порушень сну  та фізичного здоров’я у перші тижні тверезості із застосуванням сучасних лікарських засобів.

Імплантація аверсивного препарату Дисульфірам та речовини, що усуває відчуття сп'яніння (Продетаксон), хірургічним шляхом. 

Кодування від алкоголізму, - профілактика ранніх та віддалених «зривів» із застосуванням аверсивних ліків від алкоголю, - таблетки Дисульфірам, краплі Колме, укол Тетлонг. Препаратів, що нівелюють задоволення від вживання алкоголю та наркотичних речовин, - Антаксон, Налтрексон, Вівітрол, тощо. Поєднання медикаментозних, психотерапевтичних та реабілітаційних методик. 

• Направлення та протекція при продовженні лікування у профільних закладах. Коротко та довгострокова реабілітація хворих алкоголізмом та наркоманіями. Консультації суміжних спеціалістів при необхідності.

• Допомога психолога при особливостях жіночого, пивного алкоголізму, психосоматичних розладах. Робота з співзалежними. Індивідуальна та групова психотерапія. 

• Помірна ціна. Наша головна мета - допомогти Вам!

    Залежність від алкоголю, не просто згубна звичка - це Захворювання! 

Наш наркологічний центр прикладе всі зусилля щоб допомогти Вам, чи можливо вашим родичам, якщо у Ваш дім прийшли проблеми пов’язані із зловживанням алкоголю, наркотиками чи іншими проявами залежності, як у чоловіків так і у жінок. У нас, Ви отримаєте консультативну, медикаментозну, психологічну та профілактичну допомогу. Амбулаторно та стаціонарно. Ми знаємо як лікувати залежність.

З нашим центром співпрацюють: діагностичні, лікувальні, реабілітаційні заклади, за допомогою яких об’єм допомоги може бути розширеним до необхідних меж. Ми працюємо перевіреними часом та визнаними доказовою медициною препаратами та методиками за стандартами надання наркологічної допомоги в Україні.

Примусове лікування хворого алкоголізмом, можливе, але тільки при розвитку у нього гострого психотичного стану (частіш усього це варіант "білої гарячки"). Здійснюється воно, згідно закону України про психіатричну медичну допомогу, тільки в умовах державної наркологічної лікарні.

Альтернативою примусового лікування, є стаціонарне лікування в наркологічному центрі в Києві або укладення договору з реабілітаційним центром з лікування алкогольної, наркотичної або іншою формою залежності. Наші лікарі наркологи, здійснюють якісний медичний супровід в лікуванні залежних у реабілітаційних центрах.

 

 Лікування від алкогольної та наркотичної залежності у наркологічному центрі у Києві. Телефонуйте!  

                Ваші питання, відгуки та звернення за допомогою приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефоном: (044) 331-4-911 (097) 600-6-911               

e-mail: narcologist.ua@gmail.com                                                                                         

Гарантуємо: Порядність Якість та Ефективність