МЕДИЧИНИЙ ЦЕНТР ТОВ “Клініка імені Гальченко О. О.”

(044) 331-4-911

(097) 600-6-911

прийом дзвінків з 9.00 до 20.00

Стабільний сервіс у нестабільний час
Ми гарантуємо:
Своєчасне реагування Помірність цін

Відгуки

Printer-friendly version
Дякуємо за допомогу! Ніколи не думала, що проблема алкоголізму завітає у наш дім. Зараз чоловік не п'є вже місяць. Прислухався до порад лікаря. Закінчує приймати курс призначених таблеток. Злиться, коли баче п'яних сусідів.) Вдячна жінка. Київ.
Роботенка у Вас ще ТА!!  Вибачте за мою поведінку, п'яний був. Дякую, що не відмовили. Зараз зав'язав, думаю на довго. Є з чим розгрібатись, - сім'я ледь не розвалилась.. Вдячних Вам пацієнтів, ще раз Дякую!! Євген. Київ.
Я не лікувався. Думаю, що зможу не пити сам. Але вдячний за змістовну спокійну розсудливу бесіду. Мені був приємний Ваш нешаблонний підхід без "уравняловки" та "заманухи".  А.
Чекали ми врача довго, вже хотіли викликати іншу службу. Але у іншому без серйозних зауважень. Вже не вперше викликаємо подібні служби (на жаль). У цей раз і таблетки лікар порекомендував для лікування після крапельниці і чоловік, дивно, але їх приймає. Дзвонить сам лікарю, радиться. Дякую! Моливо хоч у цей раз довше протримається.. Тамара киев.
Не п'ю вже рік! Думав відсвяткувати, Шутка! Правда жона її чомусь не зрозуміла ))) Гордий за себе і Вам рспект!  Володя Київ
Дуже приємно було спілкуватися і по телефону і лікування ваше теж працює. Дякуємо за терпіння і детальне пояснення. Оксана Валентин.