МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.»

(044) 331-4-911

(097) 600-6-911

приём звонков с 9.00 до 20.00

Стабильный сервис
в нестабильное время
Мы гарантируем:
Своевременное реагирование Умеренность цен

Кодування - потужний удар по залежності

Printer-friendly version

Кодування від алкогольної залежності

Алкогольна залежність - є важким хронічним захворюванням, яке проявляється хворобливою пристрасттю до вживання спиртвмісних напоїв. Багато людей задаються питанням: Як кинути пити? Як допомогти чоловікові (дружині) кинути пити? Які є способи кинути пити алкоголь?...

Алкоголізм призводить до стійкої психічної й фізичної залежностї, порушення роботи всіх органів і систем організму, деградацію особистості хворого в цілому. Людина, яка страждає цим захворюванням, з часом втрачає роботу, рідних і близьких. Як вилікувати алкоголіка? Як допомогти кинути пити йому? Чи є позбавлення від алкогольної залежності? Співробітники нашої клініки давно та досить успішно займаються великим спектром профілактичних заходів направлених на досягнення тривалої тверезості, таких як - торпедо, імплантація дисульфіраму, кодування.

Як і де закодуватися від алкоголізму? Які є методи кодування від алкоголю?

Кодування в нашій клініці проводиться за допомогою різних методів. Варіанти лікування підбираються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від його особливостей, ступеня залежності. Медикаментозні методи кодування від алкоголізму є найпоширенішими.

 

Способи кодування у нашій клініці:

  1. Торпедо - використовується для блокади алкогольної залежності. Пригнічує тягу до спиртного. При «зривах» у хворого виникають виражені порушення загального самопочуття;
  2. Імплантація дисульфіраму (підшивка) - вживлення цієї речовини в організм через невеликий шкірний надріз у вигляді таблеток для імплантації, - призводить до різкого погіршення самопочуття при спробі вживання алкоголю (слабкість, нудота, запаморочення, падіння артеріального тиску, порушення свідомості)
  3. Подвійний блок - поєднує в собі внутрішньовенне введення ліків і метод А.Р.Довженко. Застосовується для зниження ризику безкарного вживання алкоголю та психологічної «тяги до вживання алкоголю»;
  4. MST, NIT, SIT - пригнічує тягу до алкоголю, викликає у пацієнта при контакті з алкоголем судомний напад з подальшою зупинкою дихання;

Якщо кодування хворого алкоголізмом вже проводилося і було успішним, для повторного кодування найкраще використовувати той самий препарат, або більш сучасний з тієї ж групи.

До методів кодування від алкоголізму відносяться і психотерапевтичні. Одним з таких методів є кодування, запропоноване визначним психотерапевтом і наркологом А.Р.Довженко. Хворому отримує «установку» на здоровий спосіб життя. Метод проводиться без застосування ліків. Тільки в деяких випадках захворювання пацієнтові вводять внутрішньом'язово препарати, коли він знаходиться в стані гіпнозу.

Дуже важливим моментом, є усвідомлена установка на тверезість самого пацієнта. Необхідно пам'ятати, що кодування від алкоголізму дасть позитивний результат у тому випадку, якщо хворий сам захоче закодуватися і добровільно погодиться кинути випивати. Бажання родичів закодувати від алкоголізму свого алкоголіка цілком зрозуміла, але людина, яка страждає на залежність від алкоголю, повинна чітко усвідомлювати ризик і наслідки для здоров'я і життя від будь-якого методу кодування. Особливо, якщо бажання закодуватися від алкоголю було прийнято формально.

З іншого боку, хворий на алкоголізм, повинен зрозуміти, що будь-які методи кодування спрямовані, в першу чергу, на досягнення відновлення відчуття повноцінності життя. Тільки з часом, при відсутності регулярної випивки і запоїв, людина починає усвідомлювати, - однобокість, спрощення поглядів і особистісну деградацію, минулого епізоду свого життя, під час постійного вживання алкоголю.

Кодування, і всі профілактичні методи лікування і реабілітації спрямовані на відновлення можливості самореалізації і значущості свого «Я», щодо власних запитів і запитів соціального оточення.

І природно, життя в тверезості, – менш токсичне і триваліше.

Фахівці нашої клініки володіють усіма необхідними знаннями та засобами для проведення даних процедур. Ціна кодування залежить від конкретного випадку.

За додатковою інформацією, стосовно уточнення ціни, звертайтесь за телефоном, Київ: (044)331-4-911 (097)600-6-911.