Кодування – потужний удар по залежності

кодирование от алкогольной зависимости
Кодування від алкоголізму, наркоманії, різних розладів поведінки – потужний метод боротьби з залежністю.

Кодування алкогольної залежності – один з найпоширеніших способів профілактики згубної звички. Психологічне і медикаментозне кодування, навіть на сьогодні, залишається реальною альтернативою реабілітаційним програмам чи психолого-психотерапевтичним втручанням при лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії.

Залежність, у своїй суті  – є важкими хронічними захворюваннями психіки. Вона виявляється:  хворобливою пристрастю до вживання речовин у токсичних дозах; заміною природнього реагування на штучну ейфорію; призводить до соціальної та фізичної деградації.


записатись на прийом

Методи кодування мають серйозні переваги:

 • Помірна ціна профілактичного лікування алкоголізму, наркоманії;
 • швидкість проведення втручання – 1 – 2 години;
 • мінімальне втручання у особисте життя людини;
 • не віднімають стільки часу на стабілізацію ремісії, як інші методи. Частіш усього, кодування виконується за одне відвідування.

Способи кодування:

Кодування в нашій клініці проводиться за допомогою різних методів. Варіанти лікування підбираються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від його особливостей, стану здоров’я, віку, статі і глибини залежності.

Психологічні та неінвазивні методи кодування застосовуються при любій формі залежності. Ними є:

 • Стрес-поведінкова психотерапія (СПП) за методом О.Р Довженко. Формує психологічну відразу, страх смерті при думках про випивку, спробі вжити алкоголь. На сьогодні існує багато патентованих субметодик, що кодують не тільки від алкоголізму, але й від: паління цигарок; коноплі, маріхуани; наркоманії – опіоїдами, амфетаміном; ігроманії та інших форм психологічної залежності; розладів харчової поведінки, тощо.
 • Кодування з використанням гіпнозу та сугестії – в основі лежить (СПП), доповнена використанням гіпнозу та навіювання страхітливих образів і т.з. поведінкових та емоційних установок, які будуть спонтанно проявлятись у людини при думці про вживання: тютюну, наркотиків, алкоголю; спробі порушити режим харчування, установку на відмову від гри.
 • Кодування лазером. Переваги методу – відсутній прямий контакт з середовищами організму. Лазерне кодування застосовується для зниження ризику безкарного вживання алкоголю та психологічного потягу до вживання алкоголю, чи іншої психо-активної речовини (ПАР);

Медикаментозні методи кодування від алкоголізму є найпоширенішими. Серед них виділяють:

 • Торпедо – використовується для блокади від алкогольної залежності на тривалі терміни. Торпеда від алкоголю, як метод медикаментозного кодування, виконується уколом. Препарат, що входить до складу процедури пригнічує потяг до спиртного. При «зривах» у хворого виникають важкі порушення загального самопочуття;
 • Імплантація дисульфіраму (підшивка). Проводиться, введенням цієї речовини в організм через невеликий шкірний розріз. Є у вигляді таблеток, суспензії для імплантації. Діє до 1 року. Присутність дисульфіраму, призводить до різкого погіршення самопочуття при спробі вжити алкоголь. Це виявляється: слабкістю, нудотою, запамороченням, падінням артеріального тиску, порушенням свідомості;
 • Ін’єкції пролонгованого «масляного» препарату Тетлонг. Він вміщує у собі дисульфірам пролонгованої до 1 місяця дії;
 • Дисульфірам, Тетурам у таблетках для внутрішнього застосування. Дія цих препаратів ідентична попередньо описаним, але триває близько доби. Частіш усього, їх використовують у складі комбінованої терапії з психокорегуючим лікуванням, як варіант не дорогого, по ціні, лікування;
 • Використання налтрексону, продетаксону. Як у таблетках, так і шляхом імплантації. Ці препарати викликають відсутність ейфорії та задоволення характерних для звичайного сп’яніння алкоголем. Можуть застосовуватись як медикаментозне кодування чи підшивка, як при алкоголізмі, так і при опійній наркоманії. Здатні викликати стан різкого передозування алкоголем чи опійними наркотиками.
 • Подвійний блок – поєднує в собі внутрішньовенне введення ліків і метод стрес поведінкової психотерапії за О.Р. Довженко;
 • MST, NIT, SIT – пригнічує тягу до алкоголю, викликає у пацієнта при контакті з алкоголем судомний напад з подальшою зупинкою дихання;

Звичайно, методи кодування не є панацеєю. Але, на ранніх етапах розвитку захворювання, якщо лікар правильно обгрунтовує кодування: формує у пацієнта кінцевою ціллю збереження здоров’я, а не суто страх смерті, – цей метод є самодостатнім і показує досить гарні, у порівнянні з іншими методами, результати.

Складні, провокативні життєві обставини; захворювання, інвалідність, безробіття та інше, – є чинниками, які потрібно виявляти та намагатись змінювати. Методи кодування від алкоголізму чи іншої залежності, найкраще працюють у поєднанні з лікуванням виявлених захворювань та залученням до роботи співзалежних родичів. Потрібно вирішувати наболілі та давно закинуті, але все ще важливі для хворого, ситуації та питання.

Які можуть бути наслідки кодування від алкоголізму, наркозалежності?

 • Найголовнішими, очікуваними наслідками є: припинення зловживання чи залежної поведінки, відновлення адекватного сприйняття оточуючого, критичного ставлення до своїх вимог і бажань; покращення пам’яті та прогнозування подій;
 • При відсутності спроб вжити алкоголь чи наркотик, людина зазвичай, не відчуває жодних неприємних відчуттів чи обмежень фізичного і психічного здоров’я;
 • При спробі вжити ПАР, – розвиваються раптові симптоми отруєння, у разі використання дисульфірамоподібних засобів. А у разі застосування налоксоноподібних препаратів – відсутність сп’яніння чи ейфорії у помірних дозах і явища передозування, аж до коми чи зупинки дихання, при продовженні вживання. Що звичайно, може призвести до нанесення шкоди здоров’ю чи смерті.
Як і де можна закодувати алкоголіка, наркомана, чоловіка, жінку, примусово, без його, її згоди?

Відповідь на ці питання – не варто покладатися на насилля чи на часткову інформованість. Методи кодування, використовують ризик розвитку різкого погіршення здоров’я чи можливої смерті, як противагу психологічно нестерпним почуттям: потягу вжити алкоголь, наркотик чи відновити іншу згубну поведінку.

Якщо ввести дисульфірам чи інший несумісний препарат примусово, без відома хворого, – це може призвести до важкого отруєння реакцією несумісності, передозування та смерті. Це безглуздий ризик життям людини. Оскільки, можливе випадкове вживання, без розуміння наслідків. Або людина, на фоні важких емоційних переживань, може скоїти свідомий суїцид.

Необхідно пам’ятати, – кодування дасть позитивний результат тільки в тому випадку, якщо хворий сам захоче позбутися проблемної звички і добровільно погодиться на виконання втручання.

Де можна закодувати від алкоголізму, наркоманії, ігроманії? Скільки коштує кодування?

Співробітники нашої клініки давно та досить успішно займаються великим спектром профілактичних заходів, таких як: торпедо, введення препарату тетлонг; імплантація дисульфіраму, налтрексону, психологічні види кодування. Поєднуємо методи кодування з психофармакотерапією. Кодування від алкоголізму, наркоманії, ігроманії, – не варто проводити на дому. Стійке небажання пацієнта покидати звичну обстановку, свідчать про низький рівень готовності до змін. Така допомога не дає довготривалих позитивних результатів.

Фахівці нашого медичного центру у м. Київ, володіють усіма необхідними знаннями та засобами для проведення кодування від алкоголізму, залежності від наркотиків. Ми працюємо тільки перевіреними часом методами. Ціна кодування залежить від конкретного випадку. Ціни можуть дещо відрізнятись на момент Вашого звернення.

Ваші запитання, відгуки, звернення по допомогу, приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефонами:  (044)331-4-911   (097)600-6-911

Наш e-mail: narcologist.ua@gmail.com 

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com