Slide One

Навчися бути господарем своїх уподобань, щоб тобі казали: "Я хочу бути твоїм партнером!"

Научись быть хозяином своих пристрастий, чтобы тебе говорили: "Я хочу быть твоим партнером!"

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

гальченко клиника лечения алкоголизма
Slide One
Slide One

Навчися бути господарем своїх уподобань, щоб тобі казали: "Я хочу бути твоїм партнером!"

Научись быть хозяином своих пристрастий, чтобы тебе говорили: "Я хочу быть твоим партнером!"

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

гальченко клиника лечения алкоголизма
Slide One
previous arrow
next arrow

Лікування алкоголізму, наркоманії та інших видів залежності

Головна

Вилікуватись від алкоголізму чи наркоманії важко, але можливо навчитись контролювати залежність

Алкоголізм, вживання наркотиків, втрата часу та грошей за гаджетами, гральними автоматами – є залежностями, адикціями. Це, порівнюване з інстинктивним потягом захворювання, мало підконтрольне критичному усвідомленню; розлад емоційно-вольової сфери, який за сучасними уявленнями знаходиться у системі підкріплення навчання головного мозку.

Поведінка залежної людини супроводжується сильними бажанням продовжувати процес вживання психоактивної речовини ( ПАР ), повторюванням звичних дій чи гри. Небезпека у тому, що систематичне задоволення чи комфорт, які отримуються від ПАР і адиктивної поведінки, – ведуть до психічного виснаження, хронічного отруєння і прогресуючого нівелювання «здорових обов’язків та інтересів».

Люба форма залежності, завжди, важко піддається конструктивним переконанням, самокритиці, а тим більше добровільному припиненню саморуйнівної поведінки. Адже хворий ЛЮБИТЬ СВОЮ ХВОРОБУ! Вона, йому приносить задоволення і полегшення!

Якщо Ви читаєте ці стрічки, очевидно, що й Ви зіштовхнулись з конфліктами, які не вирішиш посиланнями до совісті, домовленістю, ультимативними висловлюваннями. Ситуаціями, які роздвоюють душу між жалістю та ненавистю. Відчуттями, що Ви у глухому кутку…

Залежність не просто згубна звичка – це Захворювання!   Ви хочете допомогти своїм рідним?  Дзвоніть: (044) 331-4-911  (097) 600-6-911

Наркологічна клініка пропонує:

• Консультація нарколога  за телефоном та очно в Києві. У доступній і доброзичливій формі лікар дасть професійну оцінку отриманій від Вас інформації. Обговорить можливість допомоги, запис на прийом у зручний для Вас час та ін.

• Анонімне лікування алкоголізму на різних стадіях і клінічних проявах захворювання. Ми допоможемо вийти з запою, лікувати алкоголізм у стаціонарі.

• Медикаментозне лікування алкоголізму спрямоване на підтримку тверезості. Це рекомендації до безпечного застосування аверсивних препаратів (викликають погане самопочуття після вживання алкоголю) – Колме, Есперать, Тетурам. Рекомендації щодо необхідності корекції  розладів настрою, поведінки, сну. Консультативно-психологічні заходи допомоги пацієнту, його сім’ї направлені на підтримання та звикання до життя у тверезості.

• Кодування від алкоголізму, кодіровка, метод торпедо, торпеда від алкоголю, Тетлонг 250, Еспераль, – це медикаментозна профілактика ранніх та віддалених «зривів» із застосуванням аверсивних ліків на основі діючої речовини – дисульфірам. Вводиться укол. Проводиться тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Підшивка від алкоголізму, імплантація дисульфіраму – застосування дисульфірамвмісних препаратів, т.з. «алкоблокатор» (таблетки, суспезія, масло Еспераль, Дисульфірам) чи налоксоноподібних засобів, т.з. «наркоблокатор»  (Налтрексон, Вівітрол) для імплантації під шкіру хірургічним способом. Виконується тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Лікування наркоманії від: метадону, героїну, «ширки» кодеїну, дезоморфіну; амфетаміна, кокаїну; куріння маріхуани, травки, спайса, і ін. Пропонуємо стаціонарне лікування, зняття ломки, детокс, поєднання лікувального та реабілітаційного процесів.

• Підшивка від наркотиків. Застосування налоксоновмісних  засобів (Налтрексон, Вівітрол) пролонгованої дії для імплантації під шкіру хірургічним способом. Виконується тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Коротко та довгострокова реабілітація хворих алкоголізмом, наркоманіями, ігровими чи поведінковими формами залежностей.

• Групова та індивідуальна робота з психологом, психотерапевтом. Консультації суміжних спеціалістів при необхідності. Консультативна та психотерапевтична робота з співзалежними.

• Помірні ціни. Наша головна мета – допомогти Вам!

Як вилікувати алкоголіка? Де закодуватись від алкоголю? Як кинути наркотики? Лікування залежності від маріхуани, травки. Як кинути амфетамін? Син вживає LSD, екстазі…

Телефонуйте: (044) 331-4-911, (067) 600-6-911

Наш наркологічний центр в Києві прикладе всі зусилля щоб допомогти, якщо Ваші сім’ї та здоров’я руйнуються алкоголізмом, наркотиками чи іншими проявами залежності, як у чоловіків так і у жінок. Ми знаємо як позбутися залежності. У нас, Ви отримаєте консультативну, медикаментозну, психологічну та профілактичну ефективну допомогу. Амбулаторно та стаціонарно.

З нашим центром співпрацюють: діагностичні, лікувальні, реабілітаційні заклади, за допомогою яких об’єм допомоги може бути розширеним до необхідних меж. Ми працюємо перевіреними часом та визнаними доказовою медициною препаратами та методиками за стандартами надання наркологічної допомоги в Україні.

Примусове лікування хворого алкоголізмом, можливе, але тільки при розвитку у нього соціально небезпечного гострого психічного розладу (Галюцинацій, маячних ідей, суїцидних тенденцій, гостро виниклих емоційних порушень, тощо). Здійснюється лікування без згоди хворого, згідно закону України про психіатричну медичну допомогу, тільки в умовах державного медичного закладу.

Альтернативою примусового лікування, є стаціонарне добровільне лікування в медичному центрі Києва або укладання договору з реабілітаційним центром з лікування алкогольної, наркотичної чи ігрової залежності, до розвитку психічних чи соматичних ускладнень. Наші лікарі здійснюють якісний медичний супровід лікування залежних у реабілітаційних центрах.

Головна
Ефективне лікування від алкогольної, наркотичної та інших видів залежності у наркологічному центрі в Києві.

Телефонуйте, ми знаємо як допомогти!  Наш e-mail: narcologist.ua@gmail.com 

Запитання й звернення за допомогою приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефонами:  (044)331-4-911   (097)600-6-911

Гарантуємо: Порядність Якість та Ефективність
 
Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com