Лікування алкоголізму, наркоманії та інших видів залежності

Головна

Вилікуватись від алкоголізму чи наркоманії важко, але можливо навчитись контролювати залежність

Алкоголізм, вживання наркотиків, втрата часу та грошей за гаджетами, гральними автоматами – є залежностями, адикціями. Це, порівнюване з інстинктивним потягом захворювання, мало підконтрольне критичному усвідомленню; розлад емоційно-вольової сфери, який за сучасними уявленнями знаходиться у системі підкріплення навчання головного мозку.

Поведінка залежної людини супроводжується сильними бажанням продовжувати процес вживання психоактивної речовини ( ПАР ), повторюванням звичних дій чи гри. Небезпека у тому, що систематичне задоволення чи комфорт, які отримуються від ПАР і адиктивної поведінки, – ведуть до психічного виснаження, хронічного отруєння і прогресуючого нівелювання «здорових обов’язків та інтересів».

Люба форма залежності, завжди, важко піддається конструктивним переконанням, самокритиці, а тим більше добровільному припиненню саморуйнівної поведінки. Адже хворий ЛЮБИТЬ СВОЮ ХВОРОБУ! Вона, йому приносить задоволення і полегшення!

Якщо Ви читаєте ці стрічки, очевидно, що й Ви зіштовхнулись з конфліктами, які не вирішиш посиланнями до совісті, домовленістю, ультимативними висловлюваннями. Ситуаціями, які роздвоюють душу між жалістю та ненавистю. Відчуттями, що Ви у глухому кутку…

Залежність не просто згубна звичка – це Захворювання!   Ви хочете допомогти своїм рідним?  Дзвоніть: (044) 331-4-911  (097) 600-6-911

Наркологічна клініка пропонує:

• Консультація нарколога  за телефоном та очно в Києві. У доступній і доброзичливій формі лікар дасть професійну оцінку отриманій від Вас інформації. Обговорить можливість допомоги, запис на прийом у зручний для Вас час та ін.

• Анонімне лікування алкоголізму на різних стадіях і клінічних проявах захворювання. Ми допоможемо вийти з запою, лікувати алкоголізм у стаціонарі.

• Медикаментозне лікування алкоголізму спрямоване на підтримку тверезості. Це рекомендації до безпечного застосування аверсивних препаратів (викликають погане самопочуття після вживання алкоголю) – Колме, Есперать, Тетурам. Рекомендації щодо необхідності корекції  розладів настрою, поведінки, сну. Консультативно-психологічні заходи допомоги пацієнту, його сім’ї направлені на підтримання та звикання до життя у тверезості.

• Кодування від алкоголізму, кодіровка, метод торпедо, торпеда від алкоголю, Тетлонг 250, Еспераль, – це медикаментозна профілактика ранніх та віддалених «зривів» із застосуванням аверсивних ліків на основі діючої речовини – дисульфірам. Вводиться укол. Проводиться тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Підшивка від алкоголізму, імплантація дисульфіраму – застосування дисульфірамвмісних препаратів, т.з. «алкоблокатор» (таблетки, суспезія, масло Еспераль, Дисульфірам) чи налоксоноподібних засобів, т.з. «наркоблокатор»  (Налтрексон, Вівітрол) для імплантації під шкіру хірургічним способом. Виконується тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Лікування наркоманії від: метадону, героїну, «ширки» кодеїну, дезоморфіну; амфетаміна, кокаїну; куріння маріхуани, травки, спайса, і ін. Пропонуємо стаціонарне лікування, зняття ломки, детокс, поєднання лікувального та реабілітаційного процесів.

• Підшивка від наркотиків. Застосування налоксоновмісних  засобів (Налтрексон, Вівітрол) пролонгованої дії для імплантації під шкіру хірургічним способом. Виконується тільки за свідомої згоди пацієнта.

• Коротко та довгострокова реабілітація хворих алкоголізмом, наркоманіями, ігровими чи поведінковими формами залежностей.

• Групова та індивідуальна робота з психологом, психотерапевтом. Консультації суміжних спеціалістів при необхідності. Консультативна та психотерапевтична робота з співзалежними.

• Помірні ціни. Наша головна мета – допомогти Вам!

Як вилікувати алкоголіка? Де закодуватись від алкоголю? Як кинути наркотики? Лікування залежності від маріхуани, травки. Як кинути амфетамін? Син вживає LSD, екстазі…

Телефонуйте: (044) 331-4-911, (067) 600-6-911

Наш наркологічний центр в Києві прикладе всі зусилля щоб допомогти, якщо Ваші сім’ї та здоров’я руйнуються алкоголізмом, наркотиками чи іншими проявами залежності, як у чоловіків так і у жінок. Ми знаємо як позбутися залежності. У нас, Ви отримаєте консультативну, медикаментозну, психологічну та профілактичну ефективну допомогу. Амбулаторно та стаціонарно.

З нашим центром співпрацюють: діагностичні, лікувальні, реабілітаційні заклади, за допомогою яких об’єм допомоги може бути розширеним до необхідних меж. Ми працюємо перевіреними часом та визнаними доказовою медициною препаратами та методиками за стандартами надання наркологічної допомоги в Україні.

Примусове лікування хворого алкоголізмом, можливе, але тільки при розвитку у нього соціально небезпечного гострого психічного розладу (Галюцинацій, маячних ідей, суїцидних тенденцій, гостро виниклих емоційних порушень, тощо). Здійснюється лікування без згоди хворого, згідно закону України про психіатричну медичну допомогу, тільки в умовах державного медичного закладу.

Альтернативою примусового лікування, є стаціонарне добровільне лікування в медичному центрі Києва або укладання договору з реабілітаційним центром з лікування алкогольної, наркотичної чи ігрової залежності, до розвитку психічних чи соматичних ускладнень. Наші лікарі здійснюють якісний медичний супровід лікування залежних у реабілітаційних центрах.

Головна
Ефективне лікування від алкогольної, наркотичної та інших видів залежності у наркологічному центрі в Києві.

Телефонуйте, ми знаємо як допомогти!  Наш e-mail: narcologist.ua@gmail.com 

Запитання й звернення за допомогою приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефонами:  (044)331-4-911   (097)600-6-911

Гарантуємо: Порядність Якість та Ефективність
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com