Реабілітація алкозалежних

реабілітація алкозалежнихБагато хто з алкозалежних, які не лікувались й не знають що таке реабілітація, вже переконалися, що самостійно, позбутися від алкогольної залежності, неможливо.

Навіть, якщо залежна від алкоголю людина відмовилася від випивки, й здається, що вона повністю здорова, потяг до алкоголю, все одно, рано чи пізно, повертається. Через якийсь час, знову може виникнути “зрив”.

Якщо, низка самостійних спроб і помилок, не допомогли впоратися з потягом (тягою) до алкоголю і вилікуватись від алкоголізму, Вам можуть допомогти в спеціалізованому реабілітаційному центрі.

За участю досвідчених лікарів, психологів і людей з досвідом життя в тверезості. В процесі реабілітації застосовують спеціально розроблені психолого-психотерапевтичні методики.

Очікуваний результат реабілітації:

 • навчання аналізу і контролю над бажанням випити;
 • не допустити вживання першої дози алкоголю, на тлі, навіть тривалої перерви;
 • пошук Себе і переосмислення життєвих цінностей;
 • особистісний ріст, та ін.

Реабілітація алкозалежних (залежних від алкоголю) в реабілітаційному центрі або наркологічній клініці, це один з декількох сучасних напрямків у наркології. Він, може допомогти, усвідомлено, прийти до життя без присутності алкоголю.

Комплексна, багатоетапна програма реабілітації алкозалежних, проходить під пильним контролем лікаря-нарколога. Вона, може включати терапевтичну (медикаментозну) частину і власне, тренінгову психологічну і соціальну реабілітацію.


Проблема алкоголізму торкнулася Вас або Ваших близьких?

Не варто чекати і втрачати безцінний час!

Звертайтеся в наркологічний центр клініки ім. Гальченко В. В., за телефонами:

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911

Ми пройдемо весь шлях лікування та реабілітації разом з Вами!

Ви зможете врятувати вашу близьку людину, а ми для цього зробимо все необхідне!


Реабілітація алкозалежних. Що, потрібно знати?

Навіть, якщо залежна від алкоголю людина усвідомлює свою проблему і розуміє, що вона хвора, це – не рівносильно вмінню «не пити». Причинами цього, є: сформована психічна і фізична залежність, доступність алкогольних напоїв, відсутність навичок самоконтролю.

Для усвідомленої, самостійної відмови від життя з випивкою, хворий повинен:

 • «пізнати й відчути» з різних сторін, можливі варіанти власного реагування та реагування у відповідь;
 • провести певний час у середовищі, що виключає можливість випити.

Все це, ефективно досягається, тільки у  повному курсі реабілітаційних заходів.

Реабілітація алкозалежного (залежного від алкоголю чоловіка чи жінки), може починатися зі зняття синдрому відміни алкоголю, детоксикації організму, психічного і фізичного відновлення. У нашому центрі є можливість не розділяти лікувальний та реабілітаційний курс допомоги, а провести їх «під одним дахом».

На даному етапі реабілітації алкоголіка, важливо зміцнити організм і запустити природні відновні процеси. Для цього, додатково можуть використовуватися: масаж, ароматерапія, акупунктура, електросон й інші фізіотерапевтичні процедури.

Основним етапом програми реабілітації залежного від алкоголю, є психокорекція і соціальна адаптація. Щоб досягнути відмови від вживання алкогольних напоїв і допомогти хворому впоратися із залежністю на психологічному рівні, фахівці реабілітаційного центру проводять індивідуальні та групові тренінги.

На заняттях, люди навчаються керувати негативними емоціями, справлятися з ризикованими ситуаціями, спокусами і дратівливістю. Остання, досить часто, супроводжує відмову від алкоголю.

Важливим фактором, є досвід досягнення психічного комфорту без медикаментів, використовуючи тільки знання і психопрактики. Також, алкозалежний пізнає себе і нюанси своєї хвороби.

Таким чином, реабілітація алкоголіків має на увазі і їх соціальну адаптацію.

В результаті, людина:

 • вчиться розпізнавати і контролювати потяг до вивання алкоголю;
 • формує нові навички поведінки;
 • отримує досвід, – як уникнути ситуацій, що призводили раніше до «зриву».

Реабілітація алкозалежних у Києві

Реабілітація алкозалежних у Києві проводиться вже досить давно, а тому досягла високих показників ефективності та розвитку. Застосовуються інноваційні відновлювальні методи і техніки, які протягом тривалого періоду часу показують відмінний результат і ефективність в реабілітаційній медицині.

Реабілітація для алкоголіків у м. Київ, в кожному випадку, підбирається індивідуально. Весь процес реабілітації проходить під пильним контролем досвідчених фахівців – нарколога, психіатра, психолога, волонтерів (люди, які не п’ють тривалий час і бажають допомагати своїм досвідом іншим). За необхідності, підключаються фахівці інших напрямків.

Центр реабілітації для алкозалежних клініки ім. Гальченко В. В.

Реабілітація алкоголіків в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко В. В. – це вірний вибір на шляху до повної відмови від вживання алкоголю. У нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи і високими показниками ефективності проведеного лікування і реабілітації алкозалежних.

Наші лікарі допоможуть Вам чи Вашому алкозалежному родичу стати на правильний шлях і повністю зцілитися від залежності.

Ми не боїмося «Важких Випадків». Проводимо реабілітацію алкозалежних підлітків і жінок. Які, як свідчить практика, набагато важче досягають тривалих і якісних ремісій, та рідко усвідомлюють власну залежність.


Потрібен виклик нарколога додому. Хочете пройти реабілітацію в наркологічному центрі клініки імені Гальченко В. В.

Телефонуйте: (044) 331-4-911, (097) 600-6-911

Раді будемо Вам допомогти!


Звертаючись до нас, Ви:

 • Проходите реабілітацію анонімно, у комфортних умовах.
 • Маєте можливість послуги: реабілітація алкозалежного недорого, з урахуванням фінансового стану Вашої сім’ї.
 • Зможете повернуться до нормального соціального життя, зі знаннями, що зводять до мінімуму розвиток рецидиву.
 • Отримуєте постійну консультаційну підтримку й після припинення курсу лікування та реабілітації.

Варто позначити, що найкращі результати, можливі, тільки при досягненні всіх критеріїв програми реабілітації кожного етапу відновлення. Чим раніше почнеться реабілітація алкоголіка, тим легше сприймається сам процес, і тим більший відсоток позбутися залежності назавжди.

Зателефонуйте нам зараз. Наші фахівці допоможуть Вам закріпити початок тверезості і навчитися жити –

ЖИТТЯМ БЕЗ АЛКОГОЛЮ!

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com