Лікування алкоголізму у чоловіка

лікування алкоголізму у чоловікаАлкоголізм – хвороба, що руйнує моральне і фізичне здоров’я людини. Зіткнувшись з цією бідою, багато хворих не в силах самостійно усвідомити свою залежність. Вчасно зупинити процес добровільного і повільного самогубства. Своєчасне лікування будь-якого виду алкоголізму, в тому числі і у чоловіка, збереже чимало здоров’я, зусиль і ресурсів проблемної сім’ї.

Згідно зі статистикою, від пияцтва щорічно помирає близько 40 000 чоловік в Україні. З них на частку чоловічого населення припадає близько 25 000 – 30 000!

Чоловічий алкоголізм – поширена і небезпечна проблема нашого суспільства. Боротися з якою самостійно, практично безрезультатно. Особливо, не маючи достатніх знань, досвіду і розуміння суті змін особистості залежного і його близького оточення.

Якщо ваш брат, чоловік, батько або товариш виявився залежним від спиртовмісних напоїв, необхідно якомога раніше отримати якісну консультацію та лікування, звернувшись в спеціалізований наркологічний центр.


Якщо Ви або ваш близький потребуєте допомоги, наркологічне відділення медичного центру ТОВ «Клініка ім. Гальченко В. В. ” готове простягнути руку і допомогти позбавити від згубної залежності, повернути хворого до тверезості і повноцінного життя.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ!

 

Ознаки чоловічого алкоголізму


Чоловічий алкоголізм підступний і безжальний. Дуже часто близькі люди тривалий час не підозрюють про те, що їх родич потребує допомоги.  Алкогольна залежність у чоловіків, часто розвивається поступово, без явних ознак і різких змін. Не рідкісні, такі вирази майбутнього алкоголіка:

“П’ють ВСІ, чим я гірший!? Я себе завжди контролюю! Нічого поганого не буде… я не зміг відмовити другу… це останній раз…».

Однак, в якийсь момент, настає межа неповернення…

Коли випивка роками займає значну частину часу, вона стає головним пріоритетом в поведінці і життєвих потребах. Тоді, спиртовмісні напої починають приносити непоправної шкоди сімейним відносинам, працездатності.

Згодом розвивається спрощення поведінки, інтересів, часта брехня; грубість до дружини, дітей, батьків. Разом з цим наноситься непоправна токсична шкода здоров’ю. Алкоголізм, може призвести до раптової смерті, навіть досить молоду людину. Саме тому, важливо, на ранніх стадіях хвороби зуміти розпізнати потенційного алкоголіка і надати йому необхідну допомогу.

Фахівці центру «Клініка ім. Гальченко В. В. ” настійно рекомендують родичам звертати увагу на наступні зміни в поведінці, зовнішності чоловіка:

 • підвищений інтерес, пожвавлення при майбутньому застіллі;
 • поступове збільшення дози випитого;
 • зниження або відсутність контролю в поведінці при сп’янінні;
 • погіршення пам’яті, зниження пластичності мислення;
 • при відмові / забороні випивати, стає різким, грубуватим, роздратованим;
 • втрата інтересу до повсякденного життя, роботи, спілкування, розваг у дні / періоди відсутності випивки;
 • порушення сну, перепади настрою, втрата апетиту, зниження фізичної активності, – в дні / періоди відсутності випивки;
 • почервоніння носа, одутлість обличчя, «пивного черевця».

При виявленні у свого родича або друга тих чи інших симптомів алкоголізму, необхідно «Бити Тривогу!”. Потрібно всіляко намагатися донести рідній вам людині можливий ризик розвитку хвороби. Звичайно, без бажання хворого, залежність не перемогти. Однак, в силах близьких, направити його, запропонувати підтримку. Допомогти усвідомити необхідність початку лікування в спеціалізованій клініці. Наприклад, хоча б тому, що проблема, вже в десятий раз, не вирішується самостійно.

Пам’ятайте! Лікування чоловічого алкоголізму, як і будь-якого іншого захворювання, дає найкращі результати на ранніх стадіях виявлення хвороби.

Наслідки чоловічого алкоголізму


Алкоголь, вкрай негативно впливає на здоров’я людини. Цією інформацією володіє кожен. Але тим не менш, відмовлятися від вживання хмільних напоїв мало хто прагне добровільно.  Наслідки хронічного алкоголізму можуть бути вкрай невтішними. Не кожному вдається повністю «відновитися», навіть після того, як людина на тривалий час відмовляється від систематичного отруєння алкоголем.

У залежних від алкоголю чоловіків найбільш часто зустрічаються такі ускладнення:

 • специфічне алкогольне ураження печінки, серця, головного мозку;
 • значне почастішання розвитку серцево-судинних катастроф – інфаркту, інсульту;
 • хронічний простатит, аденома простати, порушення потенції, сперматогенезу;
 • виразкова хвороба шлунку, ДПК; гострий панкреатит, некроз підшлункової залози;
 • розлади психіки після запоїв – «білі гарячки»; алкогольна епілепсія;
 • властивий тільки при чоловічому алкоголізмі варіант психозу – марення ревнощів;
 • деградація особистості, в силу прогресування алкогольної енцефалопатії;

Лікування алкогольної залежності у чоловіків в клініці


Наркологічний центр у Києві «Клініки ім. Гальченко В. В. ” допоможе вам і вашим близьким впоратися з бідою. У нас ви можете отримати консультацію нарколога, допомогу психолога, дізнатися, як боротися із залежністю. А також пройти повний курс лікування відміни алкоголю, закодуватися від алкоголізму.

Лікування чоловічого алкоголізму включає в себе наступні етапи:

 1. Детоксикація – лікування симптомів токсичного ураження організму алкоголем і абстинентного синдрому. Цим етапом досягається усунення: патологічного потягу до випивки, порушень сну, лабільності настрою.
 2. Проходження медичного обстеження і призначення підтримуючого лікування супутніх загострення захворювань. Після кілька-денного спостереження і отримання результатів обстеження, лікар зможе побачити повну картину стану здоров’я хворого.
 3. Вирішення питання: чи Готовий пацієнт до тверезого способу життя? Яким способом пацієнт буде підтримувати тверезість? На даному етапі лікування як чоловічого алкоголізму, так і жіночого складно переоцінити роботу психолога. Даний фахівець може допомогти побачити давні гордієві вузли психотравмуючих відносин, обставин, виховання. Усвідомивши їх, залежний може зрозуміти, від чого він ховався за п’янким забуттям. Що можливо, допоможе змінити погляд на “справжні цінності” або ракурс колишніх переконань.

Лікування чоловічого алкоголізму має бути своєчасним і комплексним. Такий підхід є найбільш ефективним. Він дозволяє досягти більш якісних ремісій. Привести до зміни обставин, що сприяють відновленню випивки і подальшому прогресуванню алкоголізму.

Закодувати чоловіка від алкоголю


Залежно від складності конкретної ситуації, не завжди пацієнт здатний побачити в тверезості кінцеву мету. Іноді чоловікові, потрібен час, щоб подорослішати, «дозріти», перестати жити самообманом. В останньому випадку вирішенням питання, може бути “постановка бар’єру”, непідвладного контролю незрілої особистості. Таким методом може бути психологічне або медикаментозне кодування від алкоголізму, наприклад, методом торпеда від алкоголю або підшивки препаратами Дисульфірам, Еспераль, тетлонг.

Звернутися за допомогою в питанні лікування чоловічого алкоголізму, виведення із запою, кодування ви можете в наркологічний центр в Києві “Клініка ім. Гальченко В. В.”.

Ми гарантуємо повну конфіденційність, індивідуальний підхід, а також ефективну консультаційну підтримку на весь період лікування. 

Телефонуйте: (044) 331 4 911; (097) 600 6 911

Наш e-mail: narcologist.ua@gmail.com

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com