Лікування алкоголізму у жінки (жіночого алкоголізму)

лікування жіночого алкоголізмуЗа статистикою, за останній час все більше жінок стикаються з проблемою «переродження» банального бажання випити, у формування важкого хронічного захворювання. Тому необхідно своєчасно звертати увагу на тривожні тригери в поведінці й емоційному фоні. Також, важливо своєчасно проводити лікування жіночого алкоголізму, щоб не допустити розвитку, а в гіршому випадку не загострювати захворювання.

Вилікувати залежність від алкоголю можливо, але далеко не завжди реально. Для початку, необхідно з’ясувати особливості, специфіку, тривалість хвороби, в кожному конкретному випадку. Складності можуть виникнути на початковій стадії, коли дівчата просто не хочуть визнавати захворювання. Розроблена наркологом або психологом тактика лікування повинна враховувати: вивчення причин постійного потягу до спиртного; особливості психіки обстежуваної; стан її здоров’я.


У ВАС Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

 

Соціальні та фізіологічні причини жіночого алкоголізму


Перед тим як почати лікування алкоголізму, реабілітацію, слід з’ясувати основні причини захворювання. Незважаючи на те що жінки вважаються слабкою статтю, вони відмінно справляються з чоловічими обов’язками на роботі, вдома, відмінно керують підлеглими, стають успішними бізнес-леді. Але емоційність і підвищена вразливість призводять до негативних наслідків. У будь-якій напруженій ситуації представниці прекрасної статі можуть спокушатися шукати вирішення проблем у «алкогольному забутті».

Серед соціальних причин алкоголізму жінки можна виділити наступне:

 • Часті-емоційне напруження, стрес.
 • Відсутність почуття затребуваності.
 • Невдалий шлюб, дисгармонійні сімейні відносини.
 • Конкурентна, конфліктна робота.

Жінки потрапляють у залежність від алкоголю набагато швидше за чоловіків. Причини приховані в фізіологічних особливостях:

 • Етанол швидше засвоюється в шлунку і кишечнику.
 • Сп’яніння розвивається від невеликої дози випитого.
 • Емоції швидше та глибше впливають на поведінку та мислення.
 • Часта лабільність емоцій на тлі циклічних гормональних змін.

В активному, насиченому житті досить важко контролювати свої емоції, так як негаразди, брак часу, помилки викликають сильне напруження. Негативні ситуації, вплив у колективі, в сім’ї, погіршення відносин з друзями нерідко тягнуть за собою роздратованість і пошук способу відволіктися.

За чаркою-інший приходить гарний настрій, а проблеми відходять на другий план. З часом стає все важче відмовитися від легкого способу розслаблення, від ненав’язливого пропозиції випити трохи вина або чогось іншого…

Лікування жіночого алкоголізму


Багато хто стверджує, що жіноча залежність від алкоголю лікується важче, ніж у чоловіків чи не лікується взагалі. Це не зовсім так. Вона має свої особливості, а важко лікувати любий прояв патологічної залежності.

Враховуючи загальний стан здоров’я, емоційний стан жінки, можливість самостійно виходити з запоїв, лікар-нарколог визначає тактику лікування. Консультування і лікування може здійснюватися у лікарні, вдома, в умовах реабілітаційного центру, у вигляді кодування або періодичного консультування.

Полегшення фізичного і психічного стану — це тільки початок шляху до відновлення.

Важливим і впливовим інструментом лікування та реабілітації є психологічна робота. Це формування мотивації:

 • вчитися керувати своїми емоціями;
 • не вдаватися до простих і згубних способів досягнення психічного комфорту.

Важливо допомогти жінці повернутися до колишнього життя, вміти контролювати емоції, бути стрес-стійкою, намагатися встояти перед спокусами.

Комплексний підхід, досвід наших лікарів, дозволяє зважено і швидко допомогти вибрати правильний напрямок допомоги жінці в такому стані. Головний симптом, -потяг до випивки – повинен коригуватися під наглядом тільки досвідченого нарколога, який знає тонкощі хвороби.

Закодувати жінку від алкоголізму


Кодування давно стало найшвидшим варіантом позбавити людину від залежності. Кодування від алкогольної залежності є на сьогодні найменш ресурс-витратним, з точки зору часу і ціни і досить ефективним методом розв’язання проблеми. Але це і досить важко сприймається особистістю. Процедура полягає в сугестивному, гіпнотичному впливі або у введенні медикаментозного препарату, які мають на увазі чітке усвідомлення, що в разі потрапляння в організм найменшої дози алкоголю, може настати смерть.

Цей метод профілактичний. Допомога полягає в досягненні максимально можливої ремісії. Вилікувати хворобу можуть лише сама хвора і достатній час прожиті без штучної зміни свого стану.

Кодування – збірне поняття, що має багато різновидів. Перерахуємо деякі з них:

 • Стрес-поведінкова психотерапія за методом О. Р. Довженка;
 • Кодування лазером;
 • Торпедо;
 • Імплантація препарату дисульфірам хірургічним шляхом;
 • Внутрішньом’язове введення пролонгованих, т. зв. масляних форм дисульфіраму, наприклад: Тетлонг.

Чому потрібно звернутися в наркологічний центр?

Ефективний і повний курс лікування і терапії може призначити тільки досвідчений лікар. Впоратися з алкоголізмом самостійно дуже важко. У 90% жінок не вистачає на це ні сили волі, ні бажання. Тому, кращий вихід, це — усвідомлення хвороби і звернення за допомогою.

Лікування алкоголізму, у нас в наркологічному відділенні в Києві, проводитися із застосуванням сучасних знань, індивідуального підходу до пацієнтки. Тільки у відділенні клініки, пацієнту гарантують контроль за дією медикаментів, своєчасне реагування на погіршення або зміну стану здоров’я.


ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Ми проводимо лікування в наркологічному центрі від алкогольної та наркотичної залежності в Києві.          

Приймаємо дзвінки з 9.00 до 20.00 за телефоном у Києві:

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911

Звертайтеся!

Гарантуємо:  Порядність Якість Ефективність

e-mail: narcologist.ua@gmail.com

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com