Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізма

Лікування від алкогольної залежності

Трохи статистики:

 • За звітами ВООЗ, за останнє десятиліття Україна займає чільні позиції в світі (3-5) по вживанню алкоголю, поділяючи їх з Росією, Білоруссю, Польщею та Казахстаном.
 • Споживаючи близько 7 – 12 літрів чистого спирту на душу населення на рік (не офіційні дані – до 20 л.).
 • За даними Нац. Ради з питань Охорони Здоров’я України, алкоголізм вбиває щороку понад 40 000 українців.
 • За той же період, Україна періодично очолює рейтинг в Європі з розвитку вітчизняного та імпортного ринку алкоголю.
 • 40% дітей 14-18 років вже були в сп’янінні або систематично випивають.
 • Співвідношення питущих чоловіків/жінок в Україні, становить 5/1, щорічна тенденція збільшення частки жіночого алкоголізму, зростає на 2%.
 • Алкоголь скорочує життя приблизно 30% чоловічого населення країни…

Консультація лікаря-нарколога по телефону безкоштовно

Майбутнє, безсумнівно за превентивною медициною. Превентивність в наркологічній сфері, полягає в злагодженій діяльності держави та сім’ї, з метою не допустити розвиток у людини станів хімічної або інформаційної залежності, або тяжкості їх наслідків. Знизити, наявні на сьогодні епідемічні показники алкоголізму та наркоманії до контрольованих значень.

Але, навіть за грамотного підходу, це доля тільки майбутніх поколінь.

На сьогодні в області наркологічної патології, величезна кількість наявних, вже хворих, які потребують кваліфікованої допомоги. Важливим моментом, є раннє виявлення осіб, схильних до формування патологічних форм залежності, і якісне інформування про можливий розвиток захворювання, методи недопущення його прогресування. В цьому відношенні може допомогти консультація лікаря нарколога, спеціаліста з залежності.

Наш наркологічний центр, допоможе Вашій родині отримати актуальну інформацію щодо проблем алкогольної, наркотичної та інших форм залежності. Оцінити ризик розвитку або констатувати наявність патології. Телефонуйте! (044) 331-4-911, (067) 600-6-911.

На сьогодні, більшість з нас розуміє, що залежність від алкоголю – це хвороба, яка, з часом, призводить до серйозних порушень здоров’я і соціальних наслідків. Люди, що страждають алкоголізмом, схильні періодично входити в запій. Повноцінне лікування алкоголізму – процес тривалий, але варто починати його, при неможливості припинити регулярне “похмеляння”, – виведенням людини із запою. Зателефонуйте нам! Ви отримаєте вичерпну інформацію про послуги нашої клініки та визначитесь з лікарем-наркологом, який об’єм допомоги потрібен у Вашому випадку.

Запій – це втрата контролю над вживанням спиртних напоїв в кількісному і часовому вираженні. Результатом є тривале зловживання, що супроводжується сильною інтоксикацією організму, ускладненням хронічних захворювань, соціальною дезадаптацією і серйозними особистісними змінами. Як правило, запій стає результатом зняття похмільного синдрому новими дозами спиртного.

Розрізняють:

      • Постійну форму вживання – триває роками, хоча найчастіше в помірних дозах.

      • Переміжне: то більшими, то меншими дозами алкоголю постійне зловживання.

      • Тривалі запої тривають від декількох тижнів до декількох місяців.

      • Нетривалі запої можуть тривати 2-3 дні або до тижня.

Запій – це важкий стрес для організму. Вийти з нього самостійно вкрай складно. Виходом із ситуації може стати виклик нарколога до дому (при запої від декількох днів до декількох тижнів) або госпіталізація в наркологічний стаціонар (при запоях, що тривають близько місяця або більше; при постійних формах зловживання).

Обрив запою вдома або, іншими словами детоксикація в домашніх умовах, – включає комплекс медичних заходів, метою яких є: зняття похмільного синдрому (абстинентних явищ), усунення соматичних порушень викликаних хронічною інтоксикацією, патологічного потягу до вживання алкогольних напоїв (“тяги” до вживання алкоголю ). Виклик нарколога за місцем проживання в Києві та Київській області – це наш регіон обслуговування. Ми працюємо без вихідних.

Необхідність виведення з запою зумовлена тим, що протягом тривалого часу, вживаючи велику кількість алкоголю, людина змушує свій організм працювати на межі можливостей. Печінка і нирки переробляють неприродну для організму кількість продуктів розпаду етанолу. Це позначається на загальному стані і роботі всіх внутрішніх органів. Підвищується артеріальний тиск, можливі порушення нормальної, ритмічної діяльності серця, розвивається жирове переродження печінки й інші захворювання. Ресурси компенсації цих порушень з часом виснажуються. Алкоголь, навпаки, міцно “вбудовується” в обмін речовин і механізми діяльності нервової і вегетативної систем.

Стрижнем проблеми залежності є порушення емоційної і поведінкової сфери. Вони проявляються в неможливості виконувати побутові, сімейні, робочі обов’язки через підвищену дратівливість, постійне відчуття тривоги, страху, грубі порушення сну, і головне – безперервною, регулярною потребою вживати алкоголь у великих кількостях. Впоратися самостійно з таким станом вже вкрай складно. Так виявляється психо-фізична залежність від алкоголю, який, на даному етапі, в стані тільки на деякий час полегшувати \ нормалізовувати стан хворого. Чим довший запій, тим більші дози алкоголю необхідні для досягнення полегшення, але на тлі все зростаючого отруєння, розвивається запізніле несприйняття його організмом і проявляється симптомами гострої інтоксикації (отруєння), при збереження високої потреби алкоголю для стабілізації нервово-психічного стану. Формується порочне коло, яке неминуче веде до порушень діяльності життєво важливих органів, розірвати який людина, найчастіше, не в силах самостійно.

Наша наркологічна клініка надає послуги виведення із запою в лікарні та домашніх умовах у Києві. Лікування запою вдома проводиться протягом дня. Лікар ставить крапельницю і використовує необхідні лікарські засоби в залежності від стану пацієнта, тривалості та ступеня тяжкості запою. Ліки нормалізують сольовий баланс, недолік рідини, вітамінів; сприяють усуненню порушень психіки і поведінки, розладів сну, усувають патологічний потяг до вживання алкоголю. Також, вони допомагають вивести алкоголь з обміну речовин, очищують організм від токсинів.

Після проведених процедур пацієнт, частіш усього спить. Виведення з запою вдома сприяє проясненню свідомості, відсутності синдрому похмілля, загальному відновленню організму.

Ваші питання та звернення за допомогою обробляються з 9.00 до 20.00 за телефоном (044) 331-4-911  (097) 600-6-911.

 • Реабілітація алкозалежних Реабілітація алкозалежних

  Багато хто з алкозалежних, які не лікувались й не знають що таке реабілітація, вже переконалися, що самостійно, позбутися від алкогольної залежності, неможливо. Навіть, якщо залежна від алкоголю людина відмовилася від випивки, й здається, що вона повністю здорова, потяг до алкоголю, все одно, рано чи пізно, повертається. Через якийсь час, знову може виникнути “зрив”. Якщо, низка […]

 • Лікування алкоголізму у чоловіка Лікування алкоголізму у чоловіка

  Алкоголізм – хвороба, що руйнує моральне і фізичне здоров’я людини. Зіткнувшись з цією бідою, багато хворих не в силах самостійно усвідомити свою залежність. Вчасно зупинити процес добровільного і повільного самогубства. Своєчасне лікування будь-якого виду алкоголізму, в тому числі і у чоловіка, збереже чимало здоров’я, зусиль і ресурсів проблемної сім’ї. Згідно зі статистикою, від пияцтва щорічно […]

 • Лікування алкоголізму у жінки Лікування алкоголізму у жінки

  За статистикою, за останній час все більше жінок стикаються з проблемою «переродження» банального бажання випити, у формування важкого хронічного захворювання. Тому необхідно своєчасно звертати увагу на тривожні тригери в поведінці й емоційному фоні. Також, важливо своєчасно проводити лікування жіночого алкоголізму, щоб не допустити розвитку, а в гіршому випадку не загострювати захворювання. Вилікувати залежність від алкоголю […]

 • Алкогольна інтоксикація Наслідки Допомога Лікування Алкогольна інтоксикація Наслідки Допомога Лікування

    Алкогольна інтоксикація На часте питання: “Як швидко позбутися алкогольної інтоксикації?”,- є, досить філософська відповідь: “Пийте помірно! І ваша алкогольна інтоксикація, принесе Вам задоволення, а не лікування і головний біль.”. Але, філософія – філософією, а частота виникнення цього питання, говорить про: Нерідку неспроможності людини контролювати вплив сп’яніння на психіку; Нагальну потребу, будь-якої людини, бути обізнаною […]

© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com