Психічні розлади у наркозалежних і їх основні особливості

Особености психологических заболеваний наркозависимых | Наркологический центр клиники им. Гальченко В.В,

Залежність від наркотиків належать до категорії складних захворювань, які чинять негативний вплив на весь організм. Страждає не тільки фізичне, а й психічне здоров’я. При постійному вживанні наркотичних речовин виникає стійке звикання, безліч додаткових проблем зі здоров’ям. Нервова система страждає більше за інших, порушується нормальне функціонування. Наркоман після чергової дози стає більш активним, а іноді проявляється агресія. Через це виникає підвищена тривожність, а можуть з’являтися і панічні атаки. Тому в процесі лікування важливо приділити особливу увагу боротьбі з психічними розладами.

Специфіка розладів психічного походження у залежних

Різні наркотичні речовини можуть надавати різний вплив на психічний стан людини. Це обумовлено індивідуальними особливостями психіки у кожної людини. Відповідно і реакція на сторонні фактори буде індивідуальною. Якщо залежність стала занадто важкою, розлади можуть набути незворотного характеру. З цієї причини важливо почати лікування якомога швидше, щоб кваліфіковані фахівці встигли надати допомогу.

Основні види проблем

Є кілька найпоширеніших розладів психічного походження, які можуть з’являтися у наркоманів. Серед них можна відзначити:

Основные проблемы наркозависимых | Наркологический центр клиники им. Гальченко В.В

• Шизофренію, яка може з’являтися в різних формах, мати різний рівень інтенсивності. Зазвичай вона проявляється впаданням в стан марення, змінами особистості, виникненням галюцинацій, депресій та інших подібних проблем.
• Маніакально-депресивний психоз найчастіше з’являється у тих, хто приймає наркотики синтетичного походження. У людини різко змінюється стан ейфорії та депресії. Помінятися настрій може практично миттєво без видимих ​​на те причин.
• Невроз характеризується підвищеним рівнем тривожності, проблемами зі сном. Симптоми можуть проявлятися на фізичному рівні, наприклад, через тремор рук, підвищений рівень пітливості, різкі болі голови.
• Депресивний стан являє собою постійний супутник практично для всіх наркоманів. Людина стає пригніченою, не може повноцінно висловлювати власні емоції.
Важливо боротися з різними формами проблем, для чого варто звернутися до професіоналів. Тільки досвідчені фахівці зможуть точно визначити захворювання, вжити необхідних заходів для лікування

Як лікувати психічні розлади у наркозалежних?

Насамперед потрібно звернутися в перевірене місце, в якому працюють досвідчені професіонали, є всі необхідні умови. В такому випадку буде підібраний індивідуальний метод лікування. Важливо приділити увагу паралельно і лікування фізичної, і психічної залежності. Родичі також повинні приймати в процесі активну участь, тому що більшість залежних шукає у них підтримки. Поєднання такої індивідуальної підтримки і комплексного лікування з високою часткою ймовірності можуть забезпечити повне одужання і відновлення

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com