Якими хворобами хворіють наркозалежні?

Какими болезнями болеют наркоманы | Наркологический центр клиники им.Гальченко В.В.

Постійне вживання наркотиків не може не позначитися на стані здоров’я людини. Зазвичай проявляється безліч наслідків, які чинять негативний вплив на здоров’я. Можуть виникати різноманітні захворювання через ослаблення імунітету. Психічна залежність сильно ускладнює процес, але і фізична вкрай небезпечна.

Захворювання фізичного походження

Вони виникають зазвичай через те, що наркотик негативно впливає на стан органів і всього організму в цілому. Якщо якесь захворювання вже було у людини, але на початковій стадії, то під постійним впливом наркотиків воно обов’язково буде прогресувати. Наркотики ушкоджують практично всі системи організму. Нервова система більше за інших бере на себе негативу. Починають відбуватися зміни, які відносяться до необоротних, руйнуються і гинуть нервові клітини. Буде змінюватися психіка людини, мозкова діяльність. Все це призводить до гормональних збоїв.

Заболевания наркозависимых | Наркологический центр клиники им.Гальченко В.В.

Додатковою проблемою може стати відсутність стерильності під час приймання наркотиків внутрішньовенно. Можуть з цієї причини виникати різноманітні інфекційні ускладнення, серед яких ВІЛ, різні форми гепатиту, інші інфекції. Гепатит B, С дуже небезпечні, тому що призводять до виникнення печінкової недостатності. ВІЛ також належати до категорії складних проблем, тому що послаблює роботу імунної системи. Будь-яке захворювання потенційно може привести до летального результату. Якщо їх кілька, ситуація тільки погіршується.

Психологічна залежність і її особливості

Психологическая зависимость наркоманов | Наркологический центр клиники им.Гальченко В.В.

Залежність поступово руйнує людину, його особистість, провокує процес деградації. Наркоман починає думати тільки про те, як би дістати дозу. Саме вона стає основним сенсом життя. Психічна залежність може бути неймовірно стійкою. Після фізичного очищення організму вона може довго зберігатися. Тому важливо приділити особливу увагу психологічної реабілітації, яка починається з найпершого дня проходження курсу лікування.
Протікати залежність може по-різному у всіх пацієнтів, через що підібрати ефективну методику буває не так просто. Потрібно комплексність лікування. Потрібно працювати з пацієнтом максимально активно, щоб відновити нормальне психоемоційний стан, подолати залежність.

Як уникнути додаткових ускладнень?

Щоб наркозалежний міг повністю позбавитися від проблеми, йому потрібне якісне та комплексне лікування. Воно володіє деякими важливими особливостями:
• Своєчасне звернення в перевірене місце, в якому працюють кваліфіковані фахівці, є необхідні ресурси.
• Постійна робота над собою, довіру оточуючих фахівцям.
• Психологічна допомога, ефективна реабілітація та ін.
Тільки при грамотному підході можна домогтися результату. Насамперед потрібно усунути наркологічну залежність, після чого слід приділити увагу здоров’ю в цілому. Важливо лікувати захворювання, які утворилися в процесі вживання наркотиків, якщо вони піддаються лікуванню.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com