Кодування алкоголізму

кодування від алкоголізмуКодування від алкогольної залежності чи алкоголізму 

Це один з найпоширеніших способів профілактики алкоголізму. Це збірне поняття психологічних і медикаментозних методів досягнення тривалого утримання від випивки. В основі психологічного методу лежить метод стрес-поведінкової психотерапії – формування тривоги і відчуття загрози життю при можливому вживанні спиртного. Медикаментозний вплив полягає в швидкому розвивитку симптомів отруєння при вживанні спиртовмісних напоїв, що веде за собою включення описаних вище психологічних установок.

Співробітники нашої клініки досить успішно практикують методи кодування, такі як – торпедо, імплантація дисульфіраму, і власне кодування як психотерапевтичне втручання. Спрямованість цих методів – виробити у пацієнта навик життя в абсолютній тверезості. Оскільки, єдино можливий на сьогодні метод профілактики, близький до визначення – одужання, – це повна відмова від вживання етанолу в будь-яких дозах.

Нарівні з методами кодування, досить ефективні на додаток: первинне психологічне консультування і медикаментозна психотропна терапія.

Навіть невелике заглиблення в особливості переживань пацієнта і його міжособистісних відносин, дають можливість “намітити” і проаналізувати йому самому можливі “тригери”, тобто точки можливих конфліктів і можливого «зриву» в майбутньому. А медикаментозна, спрямована на нормалізацію розхитаною психіки, терапія, звичайно, тільки під контролем лікаря, допомагає раціонально впроваджувати висновки з “недавніх уроків життя”.

Попередньо, перед введенням, будь-яких аверсивних препаратів, пацієнт повинен утримуватися від вживання алкоголю не менше 7 – 14 днів.

Кодування в нашій клініці проводиться за допомогою декількох методів. Варіанти лікування підбираються для кожного пацієнта окремо, в залежності від його індивідуальних особливостей, ступеня залежності. Медикаментозні методи кодування від алкоголізму є одними з найбільш поширених .

Методи медикаментозного кодування:

 • Торпедо – це вид медикаментозного кодування від  алкоголізму препаратом Дисульфірам. Він пригнічує потяг до вживання алкоголю, а при можливих “зривах”, у хворого виникають виражені порушення загального самопочуття, у вигляді симптомів гострого отруєння продуктами напіврозпаду алкоголю. Інтенсивність реакції варіює, – від помірної до важкої (необхідність надання медичної допомоги).

 Ціна Торпедо – від 3000 грн.

 • Імплантація препарату дисульфірам (підшивка від алкоголізму) – вживлення цієї речовини в організм через невеликий шкірний надріз у вигляді таблеток для імплантації призводить до різкого погіршення самопочуття при спробі вжити спиртне (слабкість, нудота, запаморочення, падіння артеріального тиску, порушення свідомості).

Ціна підшивки дисульфірам – від 5000 грн.

 • Подвійний блок – поєднує в собі внутріньовенне введення або імплантацію  препарату, що викликає відразу до алкоголю і елементи стрес-поведінкової психотерапії. Його елементи майже завжди присутні при введенні будь-яких аверсивних препаратів .  Однак  є випаки, коли потрібне більш глибоке психотерапевтичне втручання.

 • Індивідуальний підхід – є ситуації коли класичні методи, рекомендовані дози препаратів несумісні зі станом здоров’я, або переконаннями потенційного пацієнта, – після прискіпливого вивчення Вашої ситуаціїї, ми намагатимемось допомогти і у “обтяженній” ситуації.

Якщо кодування хворого на алкоголізм вже проводилося і було успішним, для повторного кодування найкраще використовувати той же препарат, або більш сучасний з тієї ж групи. До методів кодування від алкоголізму відносяться і психотерапевтичні. Одним з таких методів є кодування, запропонований А.Р.Довженко. Хворому навіюється установка на тверезий спосіб життя. Метод проводиться без застосування ліків. Тільки в деяких випадках пацієнтові вводять внутрішньом’язові препарати, коли він знаходиться в стані гіпнозу.

Необхідно пам’ятати, що кодування залежності дасть позитивний результат в тому випадку, якщо хворий сам захоче позбутися згубної пристрасті і добровільно погодитися пройти необхідні процедури. Фахівці нашої клініки володіють всіма необхідними знаннями та засобами для проведення даних процедур. Ціна кодування залежить від конкретного випадку.

Якщо Ви чи близька Вам людина потребуєте допомоги, лікарі наркологічного відділення медичного центру ТОВ “Клініки ім. Гальченко В.В.” готові протягнути руку допомоги у боротьбі з залежністю від алкоголю. Ми допоможемо повернути Вам тверезість та відчуття повноти життя.

Запишіться на консультацію!

Звертайтесь, ми знаємо як допомогти!  Наш e-mail: narcologist.ua@gmail.com 

Ваші запитання, відгуки, звернення по допомогу, також, приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефонами:  (044)331-4-911   (097)600-6-911

Ваш голос учтен!
5.00 / 5.00
( 32 голосов)
Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com