Кодування

Кодування від алкогольної залежності – один з найпоширеніших способів профілактики згубної звички. Це збірне поняття психологічних і медикаментозних методів досягнення тривалого утримання від випивки. В основі психологічного методу лежить метод стрес-поведінкової психотерапії – формування тривоги і відчуття загрози життю при можливому вживанні спиртного. Медикаментозний вплив полягає в швидкому розвивитку симптомів отруєння при вживанні спиртовмісних напоїв, що веде за собою включення описаних вище психологічних установок.

Співробітники нашої клініки досить успішно практикують методи кодування, такі як – торпедо, імплантація дисульфіраму, і власне кодування як психотерапевтичне втручання. Спрямованість цих методів – виробити у пацієнта навик життя в абсолютній тверезості. Оскільки, єдино можливий на сьогодні метод профілактики, близький до визначення – одужання, – це повна відмова від вживання етанолу в будь-яких дозах.

Нарівні з методами кодування, досить ефективно на додаток: первинне психологічне консультування і медикаментозна психотропна терапія. Навіть невелике заглиблення в особливості переживань пацієнта і його міжособистісних відносин, дають можливість “намітити” і проаналізувати йому самому можливі “тригери”, тобто точки можливих конфліктів і можливого «зриву» в майбутньому. А медикаментозна, спрямована на нормалізацію розхитаною психіки, терапія, звичайно, тільки під контролем лікаря, допомагає раціонально впроваджувати висновки з “недавніх уроків життя”.

Попередньо, перед введенням, будь-яких аверсивних препаратів, пацієнт повинен утримуватися від вживання алкоголю не менше 7 – 14 днів.

Кодування в нашій клініці проводиться за допомогою декількох методів. Варіанти лікування підбираються для кожного пацієнта окремо, в залежності від його індивідуальних особливостей, ступеня залежності. Медикаментозні методи кодування від алкоголізму є одними з найбільш поширених .

Серед них:

 • Торпедо – це медикаментозний вид профілактичного втручання препаратом Дисульфірам. Він пригнічує тягу до спиртного, а при можливих “зривах”, у хворого виникають виражені порушення загального самопочуття, у вигляді симптомів гострого отруєння продуктами напіврозпаду алкоголю. Інтенсивність реакції варіює, – від помірної до важкої (необхідність надання медичної допомоги).

 Ціна Торпедо – від 1500 грн.

 • Імплантація дисульфіраму (підшивка) – вживлення цієї речовини в організм через невеликий шкірний надріз у вигляді таблеток для імплантації призводить до різкого погіршення самопочуття при спробі вжити спиртне (слабкість, нудота, запаморочення, падіння артеріального тиску, порушення свідомості).

 • Подвійний блок – поєднує в собі внутріньовенне введення або імплантацію  препарату, що викликає відразу до алкоголю і елементи стрес-поведінкової психотерапії. Його елементи майже завжди присутні при введенні будь-яких аверсивних препаратів .  Однак  є випаки, коли потрібне більш глибоке психотерапевтичне втручання.

 • Індивідуальний підхід – є ряд ситуацій коли класичні методи, рекомендовані дози препаратів несумісні зі станом здоров’я, або переконаннями потенційного пацієнта, – після прискіпливого вивчення Вашої ситуаціїї, ми намагатимемось допомогти і у “обтяженній” ситуації.

Якщо кодування хворого на алкоголізм вже проводилося і було успішним, для повторного кодування найкраще використовувати той же препарат, або більш сучасний з тієї ж групи. До методів кодування від алкоголізму відносяться і психотерапевтичні. Одним з таких методів є кодування, запропонований А.Р.Довженко. Хворому навіюється установка на тверезий спосіб життя. Метод проводиться без застосування ліків. Тільки в деяких випадках пацієнтові вводять внутрішньом’язові препарати, коли він знаходиться в стані гіпнозу. Необхідно пам’ятати, що кодування залежності дасть позитивний результат в тому випадку, якщо хворий сам захоче позбутися згубної пристрасті і добровільно погодитися пройти необхідні процедури. Фахівці нашої клініки володіють всіма необхідними знаннями та засобами для проведення даних процедур. Ціна кодування залежить від конкретного випадку.

 Ціна імплантації дисульфіраму – договірна.

 За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 331-4-911  (097) 600-6-911.

© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com