Лікування ігроманії та інших форм віртуальної залежності

лікування інформаційної залежностіЯк позбутися, вилікуватися від ігроманії? Як проводиться лікування ігроманії?

Щоб щось лікувати, потрібно розібратися в причинах виникнення захворювання. Як і у будь-якої форми залежності першопричина може критися в дефектах виховання, визнання, неможливості самореалізації особистості. Іншими словами, все може залежати від зовнішніх і внутрішніх психологічних моментів. Без розуміння їх, доброзичливе обмеження родичами доступу до комп’ютера, гаджетів, телевізора, – частіше призводять до негативних наслідків і ніяк не вирішують проблему.

Досить важливим пунктом, є факт усвідомлення залежної поведінки і причин, які до нього призводять. Як у людини, яку потрібно лікувати, так і у його залежного оточення. Якщо, людина не визнає наявності проблеми, то лікувальний процес може застигнути на етапі формування мотивації на зміну способу життя. А може бути і безрезультатним зовсім, якщо причина криється не тільки в самому залежному.  Оточення хворого, буває досить жорстким, не визнає своєї відповідальності за нього і не бажає приймати можливої ​участі в реабілітаційному процесі.

Наявність мотивації на необхідність сторонньої допомоги всіх залучених учасників, – є першим кроком до виліковування.

 

Наш наркологічний центр, допоможе Вашій родині отримати актуальну інформацію щодо проблем ігрової, віртуальної, алкогольної, наркотичної залежності. Оцінити ризик розвитку або констатувати наявність формується патології.

записатись на консультацію

Методи лікування ігроманії

 

Методи лікування комп’ютерної залежності, залежності від ігрових автоматів, ігроманії – схожі з підходами до діагностики та лікування інших залежностей, але мають і свої особливості. На відміну від хімічних пристрастей, психологічні залежності не мають в своєму розвитку яскраво сформованого синдрому фізичної відміни психоактивної речовини (ПАР).

Психологічні методи Психотерапія Реабілітація

Завдання психолога, психотерапевта – знайти реальну причину, по якій дитина або доросла людина втекли від реальності. Допомогти відновити бачення цінності життя, побуту, спілкування. Для цього проводиться індивідуальна психопатологічна діагностика і виявляються можливі психічні відхилення. Складається програма взаємодії.

Можливі види психологічної допомоги:

 • Робота з сімейним психологом і робота в групах взаємодопомоги;
 • Створення кризових інтервенцій;
 • Когнітивно-поведінкова психотерапія. Гештальт. Арт-терапія. Мотиваційно-інформаційна робота. Програми особистісного росту. Робота проводиться індивідуально і в групах;
 • Проходження курсу реабілітації в центрі реабілітації для залежних, на основі 12 крокової чи іншої програми. В умовах центру, можливе об’єднання різних психотерапевтичних методик і медикаментозного лікування в один курс;
  З пацієнтом проводяться бесіди, він відвідує тренінги, групи, що допомагають йому налагодити взаємини з однолітками, батьками та протилежною статтю. Щодо дітей хороші результати показує ігро-терапія. Вона демонструє дитині, що грати по-справжньому не менш весело. Дорослого ігромана, необхідно спробувати зацікавити якимось хобі. Це може бути: заняття спортом, танці, уроки малювання. Також варто організовувати виїзди на природу, де немає доступу в інтернет, щоб страждає від залежності людина звертав увагу на красу ландшафту, відчував необхідність і інтерес злагодженої спільної роботи, спілкування. Важливим завданням є необхідність нормалізації самооцінки і критичного ставлення до своїх вчинків.

З боку близьких людей залежного також будуть потрібні зусилля. В першу чергу вони повинні створити для свого родича атмосферу, в якій йому буде демонструватися любов, повагу, бажання йти на компроміс.

З огляду на сучасне уявлення про такого роду розладах, дуже бажано діагностувати можливі психічні та соматичні захворювання.

Медичні методи

Не рідко, на тлі, здаються б, тільки психологічних і поведінкових розладів, присутні граничні психічні захворювання. Передумови до майбутніх або вже сформовані психічні хвороби:

 • дефіцитарні розлади у дітей;
 • біполярний розлад, шизоподібні стани;
 • посттравматичні стресові і депресивні стани;
 • неврози; психопатії; обсесивно-компульсивні розлади і ін.

Досить часто, віртуальні розлади, ігроманії, супроводжуються наявністю супутніх: алкоголізму, наркозалежності. Наявність, хронічних захворювань, косметичних дефектів, є частими причинами психосоматичних захворювань.

Лікування від ігроманії включає можливу медичну взаємодію:

 • Консультація нарколога та / або психіатра, на предмет виявлення супутньої алкогольної і наркотичної залежностей. Виявлення психічних захворювань;
 • Лікування виявленого алкоголізму, лікування залежності від наркотиків чи психіатричної патології медичними препаратами, відповідно до встановленого діагнозу;
 • Симптоматичне призначення медикаментів для корекції психічних розладів: настрою, сну, неврозів, фобій, адаптації в соціумі. Призначення обстежень і лікування соматичних хвороб: гастриту, виразкової хвороби, порушення зору, опорно-рухового апарату, та ін.;
 • Деякі клініки пропонують закодуватися від ігроманії психологічними методами, гіпнозом, лазером;

Відразу варто сказати, що використовувати самостійно медикаменти ні в якому разі не можна. Залежності, дуже часто породжують інші залежності. Без належного розуміння суті медикаментозного впливу, дуже легко, не вирішити проблему, а погіршити її або додати нову. Також, психологічна залежність, може бути частиною або протікати паралельно іншого захворювання. Яке, в свою чергу, потрібно ще розпізнати. Будь-яке лікування,  ігроманія не виключення, має проводитися кваліфіковано, лікарем або фахівцем із залежностей.

Скільки коштує і де в Україні, Києві проводиться лікування від ігроманії?

Наш центр з лікування залежностей в Києві, в тому числі і від ігроманії, докладе всіх зусиль, щоб допомогти розібратися у виниклій у Вас ситуації. Забезпечимо Вас якісної психологічної, медичної допомогою. Поведемо обстеження і призначимо необхідний курс лікування. Направимо на реабілітацію, забезпечимо кваліфіковане медичне супроводження.

 

Ваші питання, відгуки, коментарі та звернення за допомогою приймаємо з 9.00 до 20.00 за телефоном, Київ. Телефонуйте: (044) 331-4-911 (097) 600-6-911

e-mail: narcologist.ua@gmail.com

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com