Реабілітація наркозалежних

наркоманія реабілітація лікування Процес реабілітації наркозалежної людини починається з прийняття хворобливості свого «уявно нешкідливого захоплення», з усвідомлення ненормальності інтересу до психотропних речовин і бажання позбутися від нього. Не кожен наркозалежний (наркоман) своєчасно здатний відчувати гостроту проблеми. На початкових етапах вживання наркотичних речовин, практично всі споживачі заперечують тягу до них.

 

Варто розуміти, що впоратися із залежністю від наркотиків, вкрай важко, а самостійно і поготів!


Якщо, Ваш вибір, у пошуку лікувально-профілактичного процесу припав на реабілітацію, то Вам допоможуть впоратися з тягою до наркотиків і повернути залежного від наркотиків (наркомана) до нормального життя, лікарі наркологічного центру клініки ім. Гальченко В. В.

Наша програма медикаментозного лікування плавно переходить в психотерапевтичні заходи і психологічну допомогу. Під контролем досвідчених спеціалістів, на всіх етапах реабілітації наркомана, допоможемо подолати потяг до вживання, відновити фізичне і психічне здоров’я наркозалежного.


Якщо Ви втомилися від боротьби зі своїм самообманом?

Ви наркозалежний, але хочете сказати: «Стоп наркотикам»?

Ваша близька людина – наркозалежний, і Ви хочете йому допомогти?

У наркологічному центрі клініки ім. Гальченко В. В. Вам зможуть допомогти! Отримати консультацію фахівця, госпіталізувати наркозалежного, здійснити виклик нарколога додому в М. Київ, Ви зможете за телефонами:

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911.

або

записатися зараз

Програма реабілітації залежних від наркотиків (наркоманів) має на увазі поетапну зміну світогляду наркозалежних і виявлення факторів, що провокують «бажання вжити».

Реабілітація наркоманів часто проходить в умовах стаціонару або закритого закладу. Саме клініка або центр реабілітації наркозалежних, є, часом, єдиною можливістю позбутися від залежності і повернуться до нормального повноцінного життя. Лікування та реабілітація наркоманів має на увазі не тільки прийом лікарських препаратів і огляд лікарями, а й створення сприятливих умов для добровільної і свідомої відмови від вживання наркотиків.

Усвідомлене, добровільне звернення наркозалежного в центр реабілітації наркозалежних для проходження реабілітації під наглядом нарколога, психіатра, психотерапевта, психолога, – це лише перший, але дуже важливий крок!

Етапи реабілітації наркозалежних в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко В. В.

Знайомство і вивчення конкретної історії хвороби залежного (наркомана). Встановлення діагнозу, в залежності від виду вживаної наркотичної речовини. Діагностика супутніх захворювань. Визначення якості мотивації або досягнення мотивації, ін.

Детоксикація організму наркомана, якщо самостійно припинити прийом наркотиків не вдається.

Підбір програми реабілітації, враховуючи психічний і фізичний стан хворого; обставини, що викликають і підтримують залежність.

Курси психотерапії, групових та індивідуальних занять, спрямованих на аналіз проблеми і усвідомлену відмову від вживання наркотиків. Програми реабілітації ефективні при тривалості, як мінімум, від декількох місяців.

Центр реабілітації наркоманів клініки ім. Гальченко в. в. допомагає боротися з потягом до наркотиків, незалежно від стажу вживання. Соціальна реабілітація наркозалежних, проводиться в м. Київ та Київській області.

Лікування та реабілітація наркозалежних в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко В. В., проводяться із застосуванням інноваційних і перевірених часом програм, які довели свою ефективність і допомогли позбавитись від наркотичної залежності тисячам (наркоманів) залежних людей. Програма реабілітації наркозалежних, для кожного пацієнта підбирається індивідуально.

Реабілітація наркомана в наркологічному центрі проходити в два етапи:

  • медикаментозна реабілітація наркозалежнихМедикаментозна терапія. На цьому етапі, перед лікарями стоїть завдання: очищення організму хворого від залишків наркотиків, зняття наркотичної ломки, нормалізація роботи всіх органів і приведення до адекватного стану психіки та поведінкових розладів. Клініка реабілітації наркозалежних проводить лікувальні заходи за допомогою медикаментозної терапії, що сприяє усуненню залежності від наркотиків на фізичному рівні. Медикаментозна терапія проводиться, приблизно, протягом місяця. За цей період, фізичний стан хворого поліпшується і хворий, тимчасово, може відмовитися від прийому наркотиків.
  • лікування наркоманії реабілітаціяПсихологічна реабілітація. Лікарі-наркологи наркологічного центру клініки ім. Гальченко В. В., і працівники реабілітаційного центру, намагаються створити для хворого комфортні психологічні умови, щоб мотивувати його відмовитися від вживання наркотичних препаратів назавжди. На цьому етапі реабілітації, наркоман вчиться: соціалізуватися (повертається до нормального життя, зростає духовно, відновлює адекватність реагування і мислення); відновлює свої особистісні якості. Тільки завдяки усвідомленню своєї проблеми і переосмислення життєвих цінностей, наркозалежний може повернуться до нормального життя без наркотиків!

Центр реабілітації наркозалежних: ефективно, анонімно, недорого!

Нерідко, наркомани та їхні близькі, вважають, що проходження першого етапу медикаментозної терапії, наркозалежний вже одужав і, легковажно, відмовляються від подальшої реабілітації. Але через деякий час, хворий, знову, починає шукати «дозу», яка поверне його в звичне середовище з викривленою реальністю. Тому, дуже важливо, пройти повний курс реабілітації, навіть, якщо Вам здається, що Ви вже вилікувалися!

Соціальна реабілітація наркозалежних в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко В. В., проводиться протягом декількох місяців, за допомогою працюючих, досить ефективних методів, включаючи: індивідуальні та групові тренінги, ігрову терапію, КПТ, 12 кроків, роботу з співзалежними та ін.

Реабілітація наркоманів, найбільш ефективна в умовах: реабілітаційного або медичного центру закритого типу, стаціонару клініки, і звичайно, коли вона здійснюється анонімно.

Звертайтеся, ми знаємо, як Вам допомогти!

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
© 2012-2019 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com