Чи передається алкоголізм спадково?

Чи передається алкоголізм спадково?

Алкогольна залежність може з’являтися під впливом найрізноманітніших чинників. Але це захворювання не можна віднести на сто відсотків категорії спадкових. Хоча частка впливу з боку спадковості у формуванні проблем виразно присутня. Є ряд причин, які комплексно впливають на людину, змушують його пити. Але з іншого боку може передаватися схильність від родичів, які постійно вживають спиртне.

Головні причини розвитку алкогольної залежності.

Спиртне може викликати дуже стійку залежність, хоча багатьом людям здається, що її дуже просто контролювати. Насправді залежність розвивається на фізичному і психічному рівні, хоча і може проявлятися по-своєму. Період переходу від простого вживання алкоголю до стійкої залежності може займати різну кількість часу, тому що є суто індивідуальним. У деяких патологічні ознаки починають з’являтися з перших місяців вживання спиртного, а хтось інший стає залежним через пів року або більш тривалий період. Серед основних причин розвитку цього захворювання можна відзначити:
• Традиції випивати всередині сім’ї.
• Негативний вплив з боку зовнішнього середовища.
• Фізіологічні особливості організму людини.
• Схильність на генетичному рівні

Чи можна успадкувати алкоголізм від батьків?

Чи передається алкоголізм спадково?

Давно люди почали звертати увагу, що ризик стати залежним від алкоголю вище у тих, у кого в родині активно займаються розпиванням спиртних напоїв. Головною причиною стає негативний вплив з боку дорослих на дітей, які починають потім їх наслідувати, успадковують деякі звички. Зловживання спиртними напоями є реальною проблемою, з якою треба боротися. Вчені тому активно вели та ведуть різноманітні дослідження фактора спадковості в плані залежності від алкоголю. Але гена, який міг би пояснити спадкову передачу шкідливої ​​звички, поки що не зміг знайти ніхто. Але було зроблено кілька відкриттів, які дають певну можливість припускати, що спадковість також відіграє певну роль в утворенні залежності. Можна сказати, що дитина отримує від батьків деякі властивості, які багаторазово збільшують ризики розвитку залежності.

Як скоротити ризики виникнення залежності від алкоголю?

Якщо батьки п’ють, то треба постаратися уберегти дитину від виникнення відповідних проблем. Треба підібрати правильну тактику виховання, постаратися захистити людину від негативних факторів. При відповідальному підході можна буде захистити дитину від виникнення проблем. Якщо вдома буде створена сприятлива атмосфера, то дитина навряд чи буде приймати алкоголь. Для прийомних дітей, які потрапили в нову сім’ю від питущих батьків, це особливо важливо. Особистий приклад може виявитися ефективним засобом. Перехідний вік також є дуже важливим періодом, якому потрібно приділити особливу увагу. Ще потрібно намагатися формувати довірчі відносини в родині.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com