Алкоголь як причина появи депресії

депресія і алкоголь«Випий, стане легше» – фраза, часто просувається в фільмах. Одному з героїв на душі тяжко, і він хапається за чарку і пляшку в надії врятуватися від життєвих проблем. Але частіше від такого кроку стає тільки гірше. У парі «алкоголь-депресія» часто незрозуміло, що причина, а що наслідок. Найчастіше ця пара просто перетворюється в замкнуте коло. Увійшовши в нього одного разу, складно вибратися. Так і з’являється алкогольна депресія.

А адже алкоголь при депресії – це більшою мірою самогубство, ніж лікування. Під його впливом люди просто забувають про свої проблеми. Здавалося б, порятунок – з’являється впевненість і інший погляд на події, але це лише обман. Нервова система тим часом потрапляє під впливу алкоголю, стаючи легкою здобиччю для розпочатої депресії. Вона досить поширена серед людей з розладами особистості. Тут в справу знову вступає алкоголь.

При алкогольної депресії характерні тривожність, іпохондрія, сльозливість, втома, зниження інтересу до життя, безсоння, а також непомірна тяга до алкоголю як до єдиного «засобу лікування алкоголізму». Людина в такому стані не може почати день без чарки: світ здається жахливим, а сил що-небудь робити немає. Депресію можна вилікувати кількома прийомами: зустрітися з друзями, зайнятися своїм хобі, радикально поміняти обстановку, спробувати зайнятися фізкультурою. Варто зробити собі приємний подарунок або почати дивитися на життя по-новому і ставитися до деяких речей з гумором.

З алкогольною залежністю впоратися куди складніше. Тут безліч способів лікування: медикаментозний, через психологічний вплив (те ж кодування), відвідування товариства тверезості, детоксикація. Можна використовувати комплексний підхід, який поєднує в собі кілька методів лікування відразу. Алкогольна депресія – небезпечне захворювання, що поєднує в собі відразу два найлютіших явища: депресію і алкогольну залежність. Важливо не залишати людину наодинці зі своїми проблемами, а допомогти йому, поки хвороба не встигла розвинутися.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com