Алкоголізм серед підлітків

Алкоголізм серед підлітків профілактика, лікуванняЗа останній час відзначається сплеск випадків алкоголізму серед молоді. Поштовхом до цього служить постійна реклама алкогольної продукції, відсутність батьківського контролю, зловживання алкоголем самими батьками і інші фактори.

Завдяки старанням маркетологів ця продукція широко відома, має привабливий зовнішній вигляд і відносно недорогу вартість. Вони використовують свої пізнання в психології і наживаються на природному бажанні підлітка здаватися дорослим і незалежним.

Їх притягує все, що модно, «круто» і «за красою». Вони наслідують героїв серіалів і зірок естради. Тінейджери прагнуть бути схожими один на одного, щоб показувати свою приналежність до цієї групи. Якщо в компанії все випивають пиво, то відмова може бути розцінений як неповагу до «традицій» компанії, і відмовлявся може бути підданий приниженням, глузуванням, і, врешті-решт, його можуть з ганьбою вигнати з компанії.

Все з сім’ї

Дитина переймає сімейні традиції. І якщо в родині прийнято кожні вихідні влаштовувати гулянки з великою кількістю алкоголю, то це їм сприймається як щось звичайне, і надходить аналогічно. У таких сім’ях дітей з малих років знайомі з алкоголем.

У батьків, які страждають алкоголізмом, народжуються діти з різними психічними чи розумовими вадами. Вони не вчаться і не займаються саморозвитком. Улюблене проведення часу таких підлітків – це прослуховування модної музики і випивка.

Профілактика

Щоб виключити залучення підлітка до алкоголю, треба обмежити спілкування з людьми, випивають без міри. Донести до них негативний вплив алкоголю. У вільний час підлітка потрібно зайняти спортивними або освітніми секціями. Заохочувати різні здорові хобі. Важливо пам’ятати, що безпечних алкогольних напоїв для дітей не існує.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
  1. Відгук від
    Оксана
    :

    Добрий веір мій син він ходить гулять і приходить п’яний. Йому 15 років. Цє відбувається кожен день?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com