Чому люди з алкогольною залежністю дуже швидко старіють зовні?

алкоголізм і старінняЯкщо люди, які себе поважають і люблять намагаються підтримувати свій зовнішній вигляд на належному рівні, усілякими методами попереджаючи старіння, то алкоголіки не турбуються про це. Як результат, старість приходить дуже рано, часом вже після 30 років …

Як правило, люди, які страждають на алкоголізм, зовні виглядають старшими за свої роки. За рахунок чого це відбувається? Старіючого людини зовні найчастіше можна відрізнити по сивині і зморшок. Однак і у алкоголіків волосся з часом тьмяніють. Справа в тому, що затяжний алкоголізм супроводжується порушенням обміну речовин. В результаті, певні гормони і ферменти можуть вироблятися в менших кількостях, ніж у здорових людей. Як відомо, алкоголь серйозно «вдаряє» по печінці, захворювання якої також може проявлятися зовні, посилюючи видимість старіння. Так, райдужка очі алкоголіка поступово набуває каламутного відтінку.

Також, за рахунок постійного розширення дрібних судин шкіри (телеангіектазії), з’являється в’ялість шкіри. Згодом це провокує появу передчасних зморшок на обличчі. Ще один загальний ознака у літніх людей та осіб, які страждають на алкогольну залежність – це тремор рук. Одна з причин можливого тремору рук, це порушення нервових зв’язків мозочка (інтенційний тремор). Він може бути особливо помітний при спробі алкоголіка доторкнутися до якогось предмета або при спробі змінити позу. І як наслідок – часткова або повна втрата працездатності.

За рахунок порушень в діяльності нервової і вегетосудинної систем, алкоголіки «зі стажем» також набувають специфічну, нестійку ходу. Навіть в тверезому стані їх фігура може мати згорблений вид, ноги заплітати. Спостерігається розкоординація рухів. Нарешті, додатково старості зовнішнім виглядом алкоголіка додає його млявість, згаслий погляд і механічність рухів – все це також наслідки порушень нервової системи, результат як фізичного, так і психологічного нездужання. Таким чином, можна констатувати, що надмірне вживання алкоголю не тільки руйнує організм людини зсередини, а й надає йому зовні більш старечий і хворобливий вигляд.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com