Хронічний алкоголізм як форма наркоманії

Хронічний алкоголізм як форма наркоманії

Наркотики, що вводяться в організм, змінюють свідомість людини інакше, ніж цього можна досягти доступними засобами. Чи можна розцінювати алкоголь як наркотик, використовуючи це визначення?

Ніхто не заперечує, що спирт вживається в основному через певного ефекту, і результат цього багато в чому схожий з дією деяких ліків. Ми повинні розуміти, що алкоголь впливає головним чином на центральну нервову систему, і особливо на головний мозок.

Щоб дати більш-менш точне порівняння, алкоголь працює так само, як транквілізатори або барбітурати – він пригнічує центральну нервову систему. З прийомом алкоголю порушується координація рухів і сповільнюються рефлекси. Він знімає заборони, знижує інтелектуальні функції і робить людину практично інвалідом, коли справа доходить до прийняття важливого рішення. Чи можна тоді сказати, що хронічний алкоголізм є однією з форм наркоманії?

Відповідь очевидна – так. П’ючий використовує алкоголь для зняття тривоги, депресії і почуття неповноцінності. У деяких випадках він звертається до алкоголю, щоб полегшити фізичні проблеми. У гіршому випадку, він робить алкоголь сенсом свого життя. Ці ситуації є типовими в багатьох випадках наркоманії.

Небезпека полягає в тому, що хронічний алкоголізм може призвести до отруєння алкоголем, аналогічно передозуванні наркотиків. Зі збільшенням концентрації алкоголю в клітинах організму питущого початковий стан збудження змінюється пригніченням життєво важливих функцій.


Лікар-нарколог нашого наркологічного відділення, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

напишіть нам

Людини, який прийняв значну кількість алкоголю, може пробити холодний піт, у нього з’явиться блідість, блювання, і він може впасти в безпам’ятство. Але так як організм поступово засвоює алкоголь, то це стан зникає через кілька годин.
Як і в більшості випадків наркоманії, існують способи, за допомогою яких стан глибокого сп’яніння можна зняти. Мета цього – протверезити людини. Перший крок вимагатиме очищення шлунку за допомогою блювоти. Потрібно змусити його пити від 2 до 3 склянок теплої солоної води (1 чайна ложка солі на склянку теплої води). Потрібно тримати тіло в теплі. Пам’ятайте, що п’яна людина легко мерзне і у нього може розвинутися пневмонія.

Якщо є можливість, в стакан води додають 1 чайну ложку нашатирю. Стимулюючий ефект цієї суміші повинен допомогти компенсувати депресивний вплив алкоголю. Давати заспокійливі засоби людині в стані алкогольного сп’яніння не варто.

Зверніть увагу, що смерть може наступити у випадках, коли концентрація алкоголю в організмі стає дуже високою. Коли відбувається смерть від отруєння алкоголем – це наслідок повної втрати дихальної функції.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com