Як алкоголь впливає на зачаття

Багато людей задаються цікавим і дуже важливим питанням: «Як відбитися на дитині те, що перед зачаттям було випито кілька спиртних напоїв? І взагалі, відбитися це як-небудь, або «пронесе»? »Найкраще буде, якщо це питання Вам прийде в голову не після того, як з’явилися перші ознаки вагітності, а задовго до цього. Адже найкраще якщо Ваша вагітність буде запланована, Ви пройдете всіх лікарів, відмовтеся від спиртних напоїв і сигарет, і почнете вести здоровий спосіб життя!

Але ж далеко не завжди так трапляється, і це питання виникає занадто пізно ….

Чітко треба знати наступне: формування яйцеклітини у жінки відбувається тільки один раз в житті, вона не оновлюється і нічим не замінюється. А це означає, що якщо Ви пили у великій кількості спиртні напої навіть за багато років до пологів, то яйцеклітина могла пошкодитися і, можливо, сперматозоїдом буде запліднена саме ця яйцеклітина, а значить, дитина може народитися з різними відхиленнями і патологіями. Тому чим більше дівчина вживає спиртне, тим вище ймовірність, що пошкодиться яйцеклітина і дитина народиться не цілком здоровим.

Багато молодих мам, коли дізнаються, що вагітні, відмовляються відразу ж від спиртного і правильно роблять, але що робити, якщо Ви ще не знали що чекаєте поповнення в родині і тому дозволяли собі випити? Що буде, якщо Ви вип’єте безпосередньо перед зачаттям? Відповідь однозначна дати не можна, але можна з упевненістю сказати, що це дуже небезпечно для дитини. Нічого певного в цьому випадку не скажеш, по тій простій причині, що невідомо постраждає саме ця клітина, яка буде запліднена сперматозоїдом чи ні. В цьому випадку можна порадити тільки не вживати спиртне під час вагітності, адже дитина харчується тим же, що і його мати. Проводилися експерименти вченими на звичайних курицах, вводячи їм спиртне під час їх вагітності. Був виявлений великий відсоток дитинчат – виродків, а хтось навіть народилася мертвою … Саме тому категорично відмовтеся від своїх шкідливих звичок, хоча б на час вагітності!

Якщо ж спиртне Ви пили разом зі своїм коханим чоловіком перед зачаттям, то це подвійний ризик, адже спиртне впливає на якість сперматозоїдів і ефект може виявитися приблизно таким же, як і у випадку з ураженої яйцеклітиною.

Звичайно, всі знають, що спиртне шкідливо для здоров’я, але не всі готові відмовитися від його вживання. Якщо відмовитися неможливо, то одну просту пораду я дати можу – за три місяці до зачаття чоловік не повинен вживати ніяких спиртних напоїв! Якраз за цей час відбувається повне оновлення сперматозоїдів і у Вас народиться міцний, сильний і головне здорове маля. І Ви в свою чергу відмовтеся від своїх шкідливих звичок перед зачаттям! Невже Ви не зможете змусити себе і свого коханого чоловіка не вживати нічого міцного перед зачаттям, заради щастя своєї майбутньої дитини, заради того, щоб він все своє життя був Вам вдячний за подароване життя і здоров’я? Чомусь мені здається, що зможете.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com