Як допомогти людині кинути пити?

Лікарями вже давно доведено, що алкоголізм – це серйозне захворювання, вилікувати яке вкрай важко. Того, хто п’є людині вкрай важко відмовитися від своєї згубної звички. Причому алкоголіки – це далеко не завжди люди з невисоким інтелектом і низьким соціальним становищем. Часто люди, які зловживають алкоголем – розумні, добре ерудовані, з високим рівнем розвитку інтелекту, які й самі не цілком усвідомлюють, чому вони п’ють.

І допомогти таким людям – це головний обов’язок тих, хто знаходиться з ними поруч. П’є людям як нікому іншому потрібна підтримка і любов. Не потрібно постійно тиснути на алкоголіка, так як це ще більше посилить в ньому почуття провини і його пристрасть до алкоголю. Близьким категорично забороняються докори і різного роду тиск під час спілкування з алкоголіком.


Лікар-нарколог нашого наркологічного центру, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

напишіть нам

Родичам алкоголіка також як і самому п’є людині, необхідно пройти консультацію нарколога. Лікар проінформує про те, як правильно себе вести з тих, хто п’є людиною. Ну, а далі вже необхідно бажання алкоголіка кинути пити, тому що насильно його це зробити ніхто не змусить. Це давно відомий факт, що якщо людина сама не хоче позбутися від цієї згубної звички, то йому ніхто не зможе допомогти.

Родичам і близьким слід розуміти, що звертатися необхідно тільки до фахівців за кваліфікованою допомогою. Не варто переконувати алкоголіка кине пити за допомогою, так званих народних методів. Наприклад, якщо додавати в їжу або пиття алкоголіка будь-які трави. Оскільки цей спосіб дає тільки фізична відраза до спиртного, але не знімає психологічну залежність. Таким чином, трави від алкоголізму можуть допомогти в боротьбі зі шкідливою звичкою, але тільки якщо сама людина цього захоче.

Також неприпустимо використання в лікуванні алкоголізму різних медичних препаратів, що борються з меланхолією, нервовими розладами і так далі. По-перше, їх взагалі не можна вживати без лікарської рекомендації, а, по-друге, неприпустимо змішувати з алкоголем. Та й не можна вилікувати алкоголізм тільки медичними засобами. У цьому питанні найбільш важливу роль грає бажання самої людини кинути пити і підтримка, розуміння, любов і турбота з боку близьких і друзів.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com