Кодування (кодування) від алкоголізму. Лікування залежностей в Києві

кодирование от алкоголизма

Алкоголізм – це хронічне, дуже важке, а іноді, навіть смертельне захворювання, яке, найчастіше досить важко піддається лікуванню. Ні в якому разі, не можна алкоголізм ігнорувати і відставляти без необхідного лікування.

Тому дуже часто перед родичами і самим алкоголіком стають гостро питання: як боротися з алкоголізмом, як кинути пити, яке вибрати лікування алкоголізму.

Одним з найкращих методів лікування даного захворювання є кодування від алкоголізму в Києві, які можуть здійснити в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко за адресою: м.Київ, вул. Юрія Шумського 4А, Вам всього лише потрібно зателефонувати за номером: (044) 331-4-911, (097) 600-6-911.

Кодування від алкоголізму на сьогоднішній день є одним з найбільш поширених і високоефективних методів, який дозволяє встановити в організмі хворого надійний алкоблок.

Сучасне кодування від алкоголізму

Сучасні методи кодування від алкоголізму включають в себе медикаментозне і психологічний вплив на алкоголіка, яке направлено на можливість тривалого відмови від випивки.

Медикаментозне вплив передбачає виникнення зменшення тяги до алкоголю, за рахунок стрімкого розвитку симптомів отруєння при вживанні алкоголю. Медикаментозне вплив має проводитися в комплексі з психологічним.

Психологічний вплив при кодуванні має на увазі використання стрес-поведінкової психотерапевтичної методики. В основі даної методики лежить створення тривожності і відчуттів загроз життю при вживанні алкоголю. Хворий «програмується» на повну тверезість і усвідомлена відмова від вживання спиртного. Найчастіше дана методика здійснюється за допомогою гіпнозу.

Закодуватися від алкоголізму в Києві

кодировка от алкоголя в центре

Наркологічний центр клініки ім. Гальченко вже досить тривалий час успішно використовують сучасні методи кодування від алкоголізму. Серед них- імплантація дисульфіраму, торпедо, а також здійснюють кодування від алкоголізму психотерапевтичним втручанням.

Особливість цих методів полягає у виробленні у алкозалежної навички життя без вживання алкоголю і повної відмови від нього, оскільки тільки так лікування алкоголізму кодуванням буде високоефективною.

Варто позначити, що перед проведення процедури кодування від алкоголізму, пацієнту необхідно відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв за 7-14 днів.

Разом з основними методами кодування додатково використовується псіхокорегірующая медикаментозна терапія і психологічна підтримка. Іноді навіть самі, на перший погляд, маленькі тривоги і переживання, при збільшенні в них, допомагають зрозуміти причину алкоголізму і збільшують ймовірність зриву в майбутньому.

Кодування від алкоголізму в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко здійснюється декількома методами, які підбираються для кожного пацієнта індивідуально, залежно від психологічного стану людини, стану здоров’я і стадії алкогольної залежності.

Серед них:

  • Імплантація дисульфіраму, іншими словами підшивка. В основу даного методу увійшло впровадження даного препарату через шкірний надріз. Надалі при навіть незначному вживання алкоголю різко погіршується самопочуття, виникає нудота, слабкість в тілі, запаморочення, падає артеріальний тиск і порушується свідомість.
  • Торпедо – це медикаментозний метод лікування за допомогою препарату Дісульфірам, який провокує почуття відрази до алкоголю, а при спробі вжити алкоголь порушує загальне самопочуття пацієнта, яке іноді доводиться лікувати в медустановах.
  • Подвійний блок. Методика включає в себе застосування препаратів, які викликають огиду до алкоголю і стрес-поведінкової терапії.
  • Індивідуальні методики. У ряді випадків, коли стандартні методи, медпрепарати за станом здоров’я не підходять пацієнтові, після проведення ретельного огляду та діагностики, алкозалежних підбирається індивідуальна методика кодування від алкоголізму.

Якщо кодування від алкоголізму вже раніше здійснювалося і було ефективним, повторна кодування проводиться тими ж препаратами, або сучасними аналогами цієї групи.

Варто позначити, що кодування від алкоголізму буде високоефективним, лише в тому випадки, коли алкозалежних самостійно і усвідомлено захоче покінчити з цією згубною звичкою, і добровільно погодиться на всі процедури кодування. Досвідчені фахівці нашого наркологічного центру мають високу кваліфікацію і потрібним набором засобів для проведення кодування. Ціна кодування від алкоголізму в нашому центрі залежить від конкретного випадку.

Якщо проблема алкоголізму торкнулася Вашої родини, і Ви бажаєте пройти кодування від алкоголізму в нашому наркологічному центрі або у Вас виникли питання, і Ви хочете отримати професійну консультацію, телефонуйте нам:

(097) 600-6-911

(044) 331-4-911

з 9.00 до 20.00

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com