Кодування: лікувати або калічити?

кодировкаКодування від алкоголізму – поширений засіб боротьби зі зловживанням спиртними напоями. Ефективність його досить велика і саме по собі використання такого методу зручно, так як при кодуванні можна вибрати термін її дії. Для здійснення кодування слід привезти людини в наркологічний центр.

У той же час в будь-якому, навіть самому ідеальному лікуванні є свої підводні камені, і кодування не виняток. Справа в тому, що часто закодований людина стає іншим – змінюється його характер, спосіб життя, спосіб взаємодії з людьми. І часто не в кращу сторону.

Такі зміни знаходять пояснення у психологів, якими були виявлені три основні причини звернення людини до спиртного: отримання задоволення, зняття напруги, поліпшення настрою.


Лікар-нарколог нашого наркологічного відділення, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

напишіть нам

Коли людини за допомогою кодування позбавляють звичного способу задоволення його бажань, він стикається з необхідністю пошуку нового джерела радості. Це є складним процесом, і часто людина перебуває в постійному стані напруги. Що в підсумку і виражається в злобі і агресії проти оточуючих людей.

Способом полегшення стану людини з кодуванням є звернення до психолога або психотерапевта, який допоможе знайти способи пристосування клієнта до нової реальності.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com