Лазерне кодування від алкоголізму

Сьогодні алкоголізм стала проблемою світового масштабу, яка призводить залежного до втрати себе, як особистості. Алкоголізм одну людину стає проблемою всієї сім’ї – це і гостра нестача фінансів, агресія, великі витрати сил і нервів, і виникнення різноманітних негативних і трагічних подій на грунті алкогольного сп’яніння. Проблема алкогольної залежності ускладнюється тим, що, найчастіше, залежна людина не може правильно оцінити всю гостроту проблеми і геть заперечує свою залежність. Більшість алкозалежних вважають, що вони можуть кинути в будь-який момент самостійно, без участі рідних і лікарів. Але, коли алкоголік намагається відмовитися від вживання алкогольних напоїв, виявляється, що тяга до спиртного набагато сильніше його, і алкозалежних потрапляє в замкнуте коло – випивка, потім похмілля і опеньків випивка. І, як правило, відмова від вживання відкладається «на завтра», яке, на жаль, байдужості лікарів не закінчиться ніколи!


Якщо проблема алкоголізму торкнулася Вашої родини, Ви хочете отримати консультацію лікаря чи здійснити виклик нарколога на будинок Київ, звертайтеся в наркологічний центр імені Гальченко за адресою: м.Київ, вул. Юрія Шумського 4А

або телефонуйте:

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911

отримати консультацію

Сучасна медицина пропонує величезну кількість методик, спрямованих на лікування алкогольної залежності, але, однією з найбільш ефективний і дієвих, як свідчить практика і відгуки, є лазерне кодування від алкоголізму.

Лікування алкоголізму лазером: суть методики.

Лазерний метод кодування від алкоголізму полягає на впливі лазерними променями на активні точки мозку. Принцип дії лазерного кодування, чимось нагадує голковколювання, але процедура повністю безболісна і не викликає побічних ефектів. Лазерний промінь, за допомогою спеціального програмного забезпечення впливає на біологічні точки, які знаходяться в головному мозку і відповідають за тягу до алкоголю. Коли лазерні промені проникають в мозок, вони починають посилати імпульси, який сприяють придушенню і блокування тяги до алкоголю. Кодування від алкоголізму, відгуки про яку у колишніх залежних виключно позитивні, сприяє навіюванню того, що спиртне не засвоюється організмом і тяга до вживання пропадає. Нерідко, для досягнення високої ефективності лазерне кодування від алкоголізму проводиться разом з психотерапією.

Варто відзначити, що лазерний метод кодування від алкоголізму може проводиться на будь-якому етапі залежності.

Лікування алкоголізму лазером проводиться після виключення вживання спиртних напоїв залежних, тобто хворий перед самою процедурою повинен знаходиться в тверезому стані. Найчастіше, лазерне кодування від алкогольної залежності проводиться в кілька сеансів, але, якщо хворий знаходиться на початковій стадії залежності, йому буде досить і однієї процедури кодування. Якщо стадія алкогольної залежності досить запущена, то може проводиться лазерне кодування і в сім етапів.

Важливо, що лазерне кодування від алкоголізму, крім основної функції, сприятливо діє на роботу внутрішніх органів хворого і сприяє прискоренню процесу реабілітації.

Лікування алкоголізму лазером – це повністю безболісна процедура, тому легко переноситься алкозалежним людиною. Більш того, кодування лазером повністю виключає появу алергічних реакцій, зараження СНІДом або гепатитом і освіту ран і нагноєнь, що властиво голковколювання.

Варто позначити, що лазерне кодування допомагає впорається і з психічними порушеннями, такими, як: агресія, підвищена тривожність, апатія, депресія, безсоння.

Важливо розуміти, що після процедури лазерного кодування у хворого може виникати невелика сонливість, мінімальний стрибок тиску або легке запаморочення, що вважається нормою і повністю проходить на другий день.

Лазерне кодування від алкоголізму: етапи.

Перед здійсненням лазерного кодування хворому необхідно виключити вживання алкоголю, медичних препаратів та їжі.

Лазерне кодування проводиться в два етапи:

Підготовчий. На даному етапі підготовки до лікування алкогольної залежності лазером виконується повне усунення запою і його наслідків, тобто за допомогою крапельниць протягом декількох днів проводиться купірування залежності, виконується первинне кодування від алкоголізму за допомогою медпрепаратів, і домагається повної відмови від вживання алкоголю хворого протягом хоча б тижні. Якщо хворий прибуває на початковому рівні залежності, можливо пропустити підготовчий етап, і виконає процедуру кодування лазером відразу.
Лікування алкоголізму лазером. Кодування лазером починається з проходження хворим повної комп’ютерної діагностики, завдяки якій лікар може виключити можливу появу негативних наслідків в процесі проходження процедури і правильно підібрати точки впливу лазером, необхідну кількість сеансів і їх тривалість, а також потужність променя і частоту лазерних випромінювань.

Лазерне кодування, відгуки отримало виключно позитивні, і як показала практика, дає можливість швидко і ефективно позбутися від алкоголізму назавжди!

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (11 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com