Лікування алкоголізму вдома у Києві та Київській області

Лікування алкогольної залежності – це досить нелегкий процес, який іноді вимагає участі різних фахівців. Алкоголізм є важким захворюванням, який накладає відбиток не тільки на самого хворого, але і на його сім’ю, близьких і оточуючих людей. Є думка, що алкоголізм невиліковний. Це гірка правда, яка, однак не повинна вбивати надію на порятунок “занепалої душі”. Не впадайте у відчай, звертайтеся до фахівців.

Лікування запою вдома – це приїзд лікаря-нарколога або психіатра за місцем проживання пацієнта. Це – відносно недорогий, швидкий, конфіденційний і досить ефективний метод повернення людини “до життя”, попередження наслідків (фізичних, психічних, соціальних) більш тривалого запою. Дане положення речей пов’язане також із тим, що самі пацієнти та їхні родичі не хочуть бути об’єктом засуджуючих поглядів і глузувань оточуючих; можливих проблем службового характеру, – які безсумнівно слідують за тривалим запійним станом. Ефективному лікуванню сприяють – звична домашня обстановка, чіткі рекомендації лікаря, постійний зворотний зв’язок при виникненні питань, що стосуються лікування, при необхідності повторний приїзд фахівця. На даному етапі, переоцінити присутність рідних і близьких, їх турботу і увагу, – досить складно. І ця підтримуючий емоційний зв’язок може принести чималу користь у боротьбі з хворобою в майбутньому.

У яких випадках можливе лікування запою вдома?

  1. При свідомій згоді хворого на надання медичної допомоги.
  2. При запоях, що тривають не більше декількох тижнів.
  3. Коли відсутні ускладнення будь-яких хронічних або гостро виниклих станів пов’язаних зі здоров’ям хворого.
  4. Коли пацієнт і його родичі мають достатню кількість часу для безперервного перебування в домашніх умовах.
  5. При адекватному відношенні пацієнта і родичів до особливостей лікування та готовності чітко виконувати рекомендації лікаря і інформувати вчасно про непередбачені ситуації.
  6. Коли пацієнт не в змозі (в соціальному або часовому аспекті) відвідувати наркологічну клініку або бути госпіталізованим.

Надання допомоги людям, що страждають на залежність від алкоголю

Лікування від алкогольної залежності може здійснюватися стаціонарно або в домашніх умовах. При консультації по телефону, першій  зустрічі з клієнтом, – лікар-нарколог визначає ступінь тяжкості стану, в якій перебуває пацієнт. Потім він вирішує, який вид лікування підійде в даному конкретному випадку. Лікування алкогольної залежності вдома призначають у разі добровільної згоди пацієнта і підтримки його рішення домашніми. У важких випадках захворювання хворому рекомендується лікування в наркологічному стаціонарі.

Лікування запою вдома відбувається в такому порядку: лікар-нарколог отримує інформацію про виклик і по можливості, оперативно виїжджає на дім до пацієнта. Наш фахівець приїде до Вас зі всім необхідним інвентарем, медикаментами та інструментарієм, а також зі знанням і досвідом в наркології.

Спеціаліст нашої клініки ознайомить родичів пацієнта з тими кроками, яких необхідно дотримуватись  в ході лікування. Якщо у хворого є супутні хвороби або є ризик загрози життю, лікар-нарколог допоможе викликати бригаду швидкої допомоги.

Наша наркологічна клініка здійснює виведення з запою вдома у Києві. У короткі терміни наші фахівці оглянуть хворого, визначать його стан важкості та призначать необхідне лікування, у відповідності з індивідуальними особливостями пацієнта. Родичам пацієнта ми надаємо обов’язкову документацію.

Процедура обриву запою займає в середньому від однієї до декількох годин. Після завершення лікар призначить пацієнтові подальший курс лікування і залишить необхідні ліки; рецепт на придбання ліків для більш тривалого лікування. Протягом лікування дуже бажаний зворотний зв’язок. Лікар, обов’язково, здійснить кілька “контрольних” дзвінків  для з’ясування поточного стану хворого. Однак, при виникненні питань щодо стану або нюансів лікування – невідкладно зв’язуйтеся по залишених координатах або за телефоном виклику (044) 331-4-911.

Найчастіше, після проведених процедур пацієнт спить. Протягом наступної доби-двох можливо: загальмованість, сонливість і загальна слабкість. Контролювати дотримання режиму прийому препаратів і дієти повинні родичі або близькі хворого. Це прискорить процес одужання.

Лікування алкоголізму в Києві

Лікування алкогольної залежності нашими фахівцями здійснюється за допомогою відпрацьованої методики, що базується на сучасних знаннях в галузі клінічної фармакології, психіатрії, наркології, медицини невідкладних станів. Вона включає в себе медикаментозний вплив і психологічне консультування. Наші співробітники прикладуть максимум уваги та часу до пацієнта в процесі його лікування та адаптації, а також до його рідним і близьким.

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому вся особиста інформація про хворих є конфіденційною. Ви можете бути впевнені в тому, що наша клініка збереже анонімність наданих послуг.

Більш детальну інформацію про лікування алкогольної залежності вдома та інших послугах клініки ви можете знайти на нашому сайті або за телефоном (044) 331-4-911.

Наші консультанти та лікарі допоможуть підібрати необхідний курс лікування саме для Вашого випадку.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com