Лікування від залежності

лечение зависимостейДуже часто родичі задаються питанням “А як же допомогти близькій людині, яка страждає від залежності?”.

Не важливо, чи страждає він від алкогольної або ж від наркотичної залежності, оскільки залежність, як така, – страшне явище, яке може поставити під загрозу благополуччя всередині сім’ї та істотно порушити її спокій.

Раніше найдорожча людина був зовсім іншим, а тепер він все більше занурюється в свою хворобу? Якщо Ви хочете зберегти благополуччя Вашої родини, то ми допоможемо в цій непростій справі!

 

 

Примусове лікування залежностей

Чи можна примусово вилікувати від залежності?

Які фрази є найбільш поширеними серед пацієнтів, які не усвідомлюють всю серйозність того, що відбувається з ними? , Які думають, що ситуація під контролем? “Ми сильні, це не проблема!”, “Захочу, тут же кину!”, “У мене немає ніякої залежності, це просто для розслаблення!”. Чи можна змусити людину з такими думками лікуватися? Адже на території України примусове лікування можливо лише з дозволу суду. І то, для того, щоб суд ухвалив необхідність такого лікування, необхідний серйозний проступок, вчинений пацієнтом. По суті, примусово змусити лікуватися пацієнта можна тільки в критичному випадку … Самостійно дуже важко змусити рідну людину пройти курс лікування, якщо він не хоче Вас слухати. В цьому випадку Вам можуть допомогти фахівці нашого наркологічного центру, які знають, які лінії поведінки необхідно використовувати при спілкуванні з залежними людьми. Ми допоможемо близькій Вам людині знайти радість життя і назавжди позбутися від згубної звички!

Лікування потай від пацієнта

Таємне лікування заборонено, але що ж робити? Можна спробувати самостійно вилікувати пацієнта, якщо вдатися до таких засобів, як підмішування препаратів в їжу? Так, спосіб сумнівний, але що буде, якщо людина не знаючи про те, що його кодують, все-таки вип’є алкоголь? Чи не стане йому лише гірше? І як взагалі передбачити всі побічні ефекти лікування потай? !

Таємне лікування можна порівняти з “російською рулеткою”, тому що наслідки можуть бути найрізноманітнішими, навіть летальними. В цьому випадку залишається тільки умовити Вашої близької людини лікуватися! Як це зробити, ми Вам підкажемо!

Кодування від алкоголізму

Як відбувається процес лікування від алкоголізму? Які небезпеки таїть в собі кодування? І взагалі, чи можна зробити так, щоб людині не треба було кодуватися кожен рік, а закодуватися раз і назавжди? Або, на худий кінець, зробити так, щоб людина дотримувався міру, коли пив?

Відповідь на всі ці питання один: багато клінік не лікують від алкоголізму. Вони лише кодують організм на деякий час, і то іноді така схема не спрацьовує. Притому такий процес може таїти в собі небезпеку. Наш наркологічний центр пропонує Вам не просто кодування, а комплексне лікування. Яке допоможе пацієнтові позбутися від своєї звички. Після того, як пацієнт пройде необхідне лікування, він або назавжди кине пити, або буде робити це з розумом і невеликими дозами.

Ми завжди працюємо до досягнення стабільного результату, а після проходження курсу лікування строго спостерігаємо за пацієнтом. Якщо Ви зателефонуйте нам, ми розповімо докладніше, як вилікувати Ваших рідних від алкоголізму!

Лікування в реабілітаційних центрах

Багато реабілітаційні центри успішно допомагають хворим впоратися з залежністю. А якщо ми звернемося до них, адже деякі з них працюють безкоштовно?

Звичайно, багато центрів пропонують Вам безкоштовне лікування, але подумайте. Чи завжди воно ефективно, або ж безкоштовний сир тільки в мишоловці?

Як приклад наведемо історію одного пацієнта: “Раніше я був залежним від наркотиків. Я лікувався за програмою” 12 кроків “, потім потрапив в храм, який якимось чином пов’язаний з церквою, а там повинні допомагати людям боротися з наркозалежністю. Але виявилося , що я потрапив в секту. нам розповідали про те, що варто тільки нам покинути цю в’язницю, і ми втратимо себе, станемо ще більше колотися, а потім помремо. нас використовували, адже ми повинні були вішати оголошення на стовпах, які рекламували не лише послуги цього центру, але ще й багато друг е оголошення! Також ми працювали вантажниками. Сил був, а годували погано. Природно, нам нічого не платили, а жили ми по тридцять чоловік в одній маленькій кімнаті. Що стосується наших керівників, то вони – колишні наркомани, які завдяки нашій праці постійно купували нові машини. врешті-решт мені це набридло і я пішов. мені пощастило, що я остаточно не загруз в усьому цьому, адже багато хто теж хотіли піти, але боялися, що дійсно загубляться в цьому житті і повернутися до колишніх захоплень! ”

Ми не заперечуємо, що дійсно є такі організації, які ставлять за мету допомогти своїм пацієнтам, але звідки ж Вам знати.

В правильне місце Ви потрапили?

Як умовити лікуватися від алкоголізму або наркоманії?

Який моделі поведінки дотримуватися, якщо Ви живете з залежним людиною? Він повинен і сам розуміти, що йому необхідно лікуватися, але що робити, якщо цього не відбувається?

Не витрачайте свій час і сили, втолковивая людині про його згубну пристрасть в той час, коли він знаходиться під його впливом. Дочекайтеся моменту, коли він буде тверезим, оскільки тоді його розум не так затуманений. Якщо у Вас не вийде зробити це самостійно, то наші фахівці знають безліч методик, які не залишать пацієнтам ніякого виходу, крім як погодитися на лікування. Ми завжди проконсультуємо Вас і протягнемо руку допомоги Вашим родичам!

Допомога фахівця в переконанні пацієнта

Звичайно ж, якщо Вам не під силу говорити родича пройти курс лікування, то лікарям це вдасться. Звичка, яка псує життя пацієнтові, може бути глибоко всередині нього, а щоб докопатися до суті професіоналу необхідно поспілкуватися особисто з пацієнтом, виявити причини, які штовхають його застосовувати шкідливі речовини. Лікування в наркологічному центрі має на увазі систему розумних методів, які здатні вмовити пацієнтів поміняти своє життя. Навіть якщо Ваш родич не хоче їхати до фахівця, ми приїдемо особисто і вмовимо його пройти курс лікування.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com