Коли люди зрозуміли, що на наркотиках можна добре заробити, то почали вигадувати правдоподібні байки для здійснення вигідних продажів і вишукувати «жертв» – їх виявилося дуже багато.
Більшість з них в силу своїх психологічних або вікових особливостей в якийсь момент повірили в уявну безпеку цього смертельної отрути. Така дезінформація змінила, а потім і забрала безліч життів.
Щоб ніколи не зробити таку помилку треба раз і назавжди розвінчати в собі ці існуючі міфи:
Такі люди після першого «вдалого» рази позбавляються страху перед вживанням психотропних речовин, тому не боятися пробувати ще. Внаслідок чого не помічають, як вже стали залежними, кожен день вже вимірюється «від дози до дози». Коли закінчуються гроші, виникає «ломка», ось тоді-то людина і усвідомлює що потрапив в капкан, тому складно, простіше погодитися поширювати наркотики, пограбувати і навіть убити. Щоб переконатися в цьому, потрібно просто сходити в найближчий диспансер, практично всі історії пацієнтів однакові.
Організм відразу реагує і запам’ятовує стан ейфорії, тому патологічна залежність формується миттєво. Мозку простіше виробляти «гормони задоволення» таким способом, ніж самостійно, що позбавляє людину волі;
Будь-яка доза наркотиків – це «російська рулетка». Наслідків багато, але основні з них: отруєння домішками цього продукту, зараження гепатитом «С» або СНІДом. У стані ейфорії зазвичай люди отримують фізичні травми не сумісні з життям і т.д.
Найглибша помилка, такі препарати не дарма виписуються строго за рецептом. У лікуванні іноді застосовуються отрути і токсини, наприклад, для хіміотерапії онкохворих. Використання даних препаратів не за призначенням завдає непоправної шкоди здоров’ю.
Розвійте свій найголовніший міф про наркоманію! У період ломки наркоман відчуває таку біль, що хоче накласти на себе руки – це пекло. У такому стані він не може займатися ніякою діяльністю, а після прийняття чергової дози – вже не хоче. Ніхто не заслуговує такого життя.