Наркозалежність. Як допомогти наркоману?

как помочь наркомануСформувався наркозалежний живе мало і гине з різних причин: СНІД, суїцид, порушення роботи нирок, передозування, хронічний гепатит. Щадять наркотиків не існує: ефедрин руйнує нерви.

Страшна трагедія 21 століття, від якої щодня страждають тисячі громадян у всіх країнах це наркоманія. Обставин, за якими громадяни в добровільному порядку вирішують вводити собі в кров різні препарати, кілька: бажання втекти від проблем, цікавість, вплив поганої компанії і т.д. На ранніх стадіях рідні ще в змозі захистити залежного родича, давши йому підтримку і наставивши на істинний шлях. Втім найчастіше це зробити просто важко, через те, що наркоман, в першу чергу, не вважає себе залежним, а по-друге, вважає нове життя захоплюючої і нормальною.

В даний час є ряд провідних процедур, з кожною з яких стоїть познайомитися в інтернеті, за пошуковим запитом програма 12 кроків. Домінуючим наркотиком, який щонайменше раз пробує 90% підлітків є гашиш (конопля, марихуана). Так, він не викликає ломки навіть після десяти закурених “косяків”, втім він чудово сприяє переключенню на більш сильні наркотики, наприклад, амфетамін.

Найнеприємніше, що на дорогу залежності від наркотиків виходять нормальні, та ось дуже вже наївні підлітки, яким дають 1-у дозу смерті в суспільстві дружної і тісній компанії. Проведений наркоман довго не живе і гине з різних причин: порушення роботи нирок, хронічний гепатит, СНІД, суїцид, передозування.

Слабких або сприятливих наркотиків не існує: ефедрин руйнує нервові клітини, і людина може виявитися інвалідом ще до початку залежності, екстезі позбавляє організм відчуття стомлюваності, в кінцевому рахунку людина в угарі галасливої ​​вечірки на ранок доводить себе до знемоги і тотального зневоднення.

У тому випадку, коли трагедія спіткала вашу родину, не варто панікувати. Пам’ятайте про те, що всі ви зможете владнати, просто знадобиться деякий час. Підживити себе актуальною інформацією, прочитавши про способи лікування в розділі “Лікування наркоманії“. Безумовно доведеться видозмінити своє ставлення до наркозалежному. Не піддавайтеся на шантаж. Абсолютно всі виправдання деградирующего тільки привід роздобути гроші і самостійно себе він допомогти все одно не в змозі. Будьте готові до того, що вас почнуть лякати самогубством, розкритими венами і т.д. Не варто читати моралей, це безуспішно. Намагайтеся діяти рішуче і швидко. Кожен наркоман, якщо він по-справжньому бажає припинити, відмовиться від лікарської допомоги, це природно і не треба цьому перешкоджати. Однак з тих пір, як він усвідомив, що він безпорадний, влаштуйте його в професійний центр реабілітації. Чим раніше ви це зробите, тим більше шансів врятувати наркоману життя.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com