Особливості чоловічого алкоголізму, що таке чоловічий алкоголізм. Симптоми, Лікування

мужской алкоголизм лечениеНещодавно вітчизняні медики проводили тестування, в якому взяли участь 4 тисячі чоловік, які представляють різні професії, віку, різні рівні освіти і верстви суспільства. Тестування показало, що з 4 тисяч випробовуваних тільки 5% не вживають алкогольні напої, 5% випробовуваних вживають алкоголь кілька разів на рік (по Великим свят), решта 90% досить часто випивають – кілька разів на місяць.


Лікар-нарколог нашого наркологічного центру, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги в лікуванні чоловічого алкоголізму.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

НАПИШІТЬ НАМ

Поширення алкоголізму

Алкоголізм серед чоловічого населення поширений дуже широко, в нашій країні таких чоловіків величезна кількість, причому багато серед них і таких, які ледь досягли віку 30 років, є навіть і чоловіки, яким трохи більше 20 років, а вони вже хронічні алкоголіки. Напевно у кожної людини є такі знайомі або родичі, які страждають на алкоголізм. До чоловічого алкоголізму в нашій країні ставляться більш терпимо, ніж до дитячого або жіночого, оскільки таке явище давно не рідкість і вже багато людей цілком нормально сприймають чоловіка з пляшкою горілки або пива.

Чоловіків-алкоголіків в світі набагато більше, ніж жінок, оскільки науково доведено, що у чоловіків менш стійка психіка, чоловіки важче переносять стреси, труднощі, життєві удари, проблеми, оскільки особливість психіки сприймає подібні речі, як неспроможність своєї чоловічої Я, тому багато чоловіків у важких життєвих ситуаціях починають шукати розради в пляшці.

Також в нашій країні в широкому поширенні алкоголізму винна реклама, яка по всіх усюдах закликає до випивки, плюс до цього можливість вільно і в будь-яких кількостях купувати спиртне, практично на кожному кроці. З цих причин серед чоловіків-алкоголіків стає все більше і більше молодих. Уже нерідко зустрічається алкоголізм серед підлітків.

Чоловіки рідко усвідомлюють і визнають, що вони алкоголіки, а коли оточуючі починають їм про це говорити, засуджувати, то це не має корисного ефекту, а тільки викликає агресію у питущого чоловіка. Алкоголізм, стан алкогольного сп’яніння часто стає причиною скоєння людиною протиправних дій хуліганства, крадіжок, недбалості, бродяжництва, нанесення тілесних ушкоджень і так далі. Чоловікам потрібно дуже трепетна допомогу при алкоголізмі.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com