Ознаки алкоголізму

Нижче описані ознаки, за якими можна визначити – чи є людина алкоголіком:


Лікар-нарколог нашого наркологічного центру, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

напишіть нам

1. Людина починає випивати на самоті. Йому вже не потрібна компанія, якщо захотілося взяти на груди. Причому справа не обмежується одним келихом вина. Людина п’є один і у великій кількості.

2. Присутній постійне бажання випити. Тобто людині вже не потрібен привід у вигляді будь-якого свята або довгоочікуваної зустрічі з друзями. Просто захотів і випив.

3. Людина починає випивати потай від близьких і друзів. У кишенях починають з’являтися льодяники, жувальні гумки та інші засоби, які перебивають запах алкоголю. Тобто людина поки ще ніби й розуміє, що робить щось погане, що його згубна звичка починає посилюватися, але, тим не менш, не зупиняється, а, навпаки, намагається замести сліди, щоб близькі не дізналися, наскільки часто він випиває. Це вже дуже тривожний дзвінок. Людина вже пристрастився до алкоголю.

4. Людина починає робити так звані «алкогольні заначки»: він починає ховати пляшки зі спиртними напоями або зберігає алкоголь в несподіваних місцях і ємностях (глечиках, карафах і так далі).

5. Зникають почуття контролю. Людина не може зупинитися після певної чарки і п’є до втрати свідомості або отруєння організму.

6. Під час вживання алкоголю з’являються провали в пам’яті. Людина потім не може згадати, що відбувалося в момент розпивання спиртних напоїв.

7. Людина перестає займатися улюбленою справою, втрачає усілякий інтерес до свого хобі або до будь-якого іншого виду дій, які раніше приносили йому радість і займали важливе місце в його житті.

8. Поведінка людини стає дуже агресивним по відношенню до оточуючих людей.

При наявності хоча б одного з цих ознак вже необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою в лікуванні алкоголізму.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com