Пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм має деякі особливості, виходячи зі складу пивного напою і відповідно, його впливу на організм, при регулярному вживанні у великих дозах. Але кінцевий патологічний ефект – формування стійкої залежності, – незмінний, оскільки пиво є алкогольвмісним напоєм! З усієї картини споживання алкоголю в Україні, за даними ВООЗ на 2010 р., частка споживання пива складає ~ 40%.

Розпивання слабоалкогольних напоїв, зокрема пива, більшою мірою характерна для людей молодого віку, а в умовах життя останніх десятиліть – і дітей старшого шкільного віку. Тому, частіше зустрічаємо психологічні форми залежності. Або як форму ранньої алкогольної поведінки з переходом в більш зрілому віці до вживання міцніших напоїв. В гіршому випадку спроб вживання наркотиків.

Ізольована пристрасть виключно до пива на тлі сформованої фізичної залежності, на сьогодні зустрічається рідше, ніж до міцних напоїв. Це пояснюється більшою ціною чистого пивного спирту, щодо горілчаного (глибоко залежна людина вибирає напої не за якістю, а по дешевизні).

Лікування запою ціна – від 1300 грн.

Кодування від алкоголізму ціна – від 1500 грн.

Телефонуйте: (044) 331 4 911 (097) 600 6 911

Особливості ураження організму при ізольованому споживанні переважно пива: Пиво – це складний «букет», який крім етанолу, містить прості і складні вуглеводи, білки та окремі амінокислоти, мікроелементи, ферменти і навіть гормональні речовини. Що, цілком природно, призводить до більш складних змін в організмі хворого пивною формою залежності.

– Великі обсяги пива серйозно порушують всмоктувальну здатність тонкого кишечника, тому насичений вуглеводами хімус (вміст кишечника), піддається бродінню, масивному газоутворенню, дисбактеріозу. Це, в свою чергу, призводить до розладів стулу (хронічних діарей), дистрофічних змін у стінці кишечнику і недоотриманні цінних харчових речовин організмом.

– Великі обсяги хронічно споживаної рідини, мікроелементу кобальту і описане вище порушення діяльності кишечника, призводять до серйозних порушень діяльності серця, гіпертрофії серцевого м’яза і значного розширення його порожнин (шлуночків). Наслідками цього є розвиток кардіомегалії, т. зв. «Баварського пивного серця».

– Стеатоз (ожиріння печінки), так само як і циротичні зміни печінки розвиваються при пивному алкоголізмі значно швидше. Тому сприяють, і описані вище проблеми і більш виражена ендогенна інтоксикація (в наслідок неправильного обміну організм «травить» сам себе).

– Токсична енцефалопатія, – токсичне ураження головного мозку. Як і при винному алкоголізмі, – у порівнянні з «класичним» алкоголізм, наступає набагато раніше, характеризується більш глибокими розладами інтелекту, гіршими прогнозами і більшою частотою летальності.

Звичайно, лікування при зловживанні пивом, потрібно починати набагато раніше, ніж Ви почнете помічати у себе описані вище симптоми. Бажано, дотримуватися норм споживання алкогольних напоїв. Але якщо вже є сформована проблема алкогольної залежності і зокрема, зловживання пивом, Ви, відзначаєте у своїх родичів, – телефонуйте, ми прикладемо всі зусилля, щоб Вам допомогти!

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com