Що таке наркоманія та її вплив на людину?

зависимость от наркотиковПротягом всієї історії людства таке явище, як наркоманія, будь то від депрессантов, таких як барбітурати, психостимулятори, або кокаїн і опіати, включаючи героїн і морфін, існує через безліч різних соціальних і економічних чинників. Фактори, які загострили проблему залежності в 20-м столітті включають модернізовану сільськогосподарську практику, досягнення в області доступності ліків, поліпшення в області біохімії, і в різкому збільшенні рекомендацій по використанню таких препаратів в медичній практиці.

технологія

Вдосконалені методи виробництва, які роблять синтетичні сполуки, такі як метамфетамін, також є фактором, який значно сприяє вживанню фізичними особами для повсякденного використання, і подальшого зловживання наркотиків. Люди будь-якого віку, раси або економічного статусу можуть бути паралізовані залежністю від наркотиків протягом свого життя. Кошторис загальних витрат наркоманії в США, включаючи продуктивність праці, здоров’я, злочини, пов’язані з наркотиками, перевищує 600 мільярдів доларів щорічно.

вплив

Але ця величезна цифра не може щоб повністю описати широту деструкції громадського здоров’я та наслідки для людей, які зловживають наркотиками. Такі питання, як розпад сім’ї, втрата роботи, невдачі в школі, насильство в сім’ї і жорстоке поводження з дітьми-все це приклади.

залежність

Коли пристрастився, люди можуть розвивати ненаситне бажання, незалежно від шкоди, які вони отримують для себе. Необхідність в конкретному препараті стає настільки переважної, що забирає все думки і людина не може функціонувати. Це залежність і вимагає втручання і лікування для того, щоб повернутися до нормального життя.

причини

Але на відміну від багатьох психологічних розладів, ймовірність розвитку наркоманії трапляється на основі різних факторів. Людям, що страждають від депресії, синдрому дефіциту уваги і посттравматичним стресовим розладом, наприклад, Фостера, більше шансів отримати залежність від наркотиків, в якийсь момент в їхньому житті. Різні обставини, такі як виховання, вплив сім’ї і вплив однолітків, які заохочують використання препарату також буде відігравати важливу роль в ймовірності споживання наркотиків.

Дослідження показують, що залежність може серйозно вплинути на певні, спадкові ознаки, а також дослідження визначили, що жінки більш схильні до розвитку пристрасті до наркотиків. Хоча ця проблема, яка в авангарді нашої колективної совісті, стає все більш незрозумілим, чи можуть закони проти вживання наркотиків зробити що-небудь істотне, щоб зупинити використання або залежність.

Існують закони чи ні, існують такі установи, як реабілітаційні центри, які можуть допомогти людям, що страждають від залежності, впоратися і очиститися. Ці центри часто оріентірутся на індивідуальний підхід, або ж лікування в групах, також існують спеціалізовані програми, такі як програми для жінок, чоловіків і навіть молодих людей і підлітків. Ці центри є найціннішою частиною суспільства і дають надію тим, хто страждає від наркоманії.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com