Симптоми жіночого алкоголізму

жіноча алкоголізм симптомиЖіночий алкоголізм … Це «неправильне» і страшне словосполучення все частіше зустрічається в нашому житті і стає вже звичним. Але тільки не варто думати, що ця проблема десь далеко і не може торкнутися близьких і знайомих людей.

За статистикою сьогодні понад 15% жінок страждають на хронічний алкоголізм, але дуже часто оточуючі або занадто пізно виявляють те, що трапилося, або не надають цьому особливого значення. Адже тим і небезпечний цю недугу, що на початковому етапі страждають від нього ретельно приховують свою пристрасть до алкоголю. Тому вони, не завжди очевидні, їх складно діагностувати.

Отже, які ж симптоми жіночого алкоголізму допоможуть визначити наявність проблеми на початковому етапі

Щоденне вживання спиртного.

Зазвичай жінки не бачать нічого страшного в тому, щоб вживати якісь слабоалкогольні напої, коктейлі, пиво. Нехай навіть в малих дозах, але це відбувається досить часто, а може і кожен день. Насправді для того щоб алкогольна залежність у жінок придбала хронічну форму потрібно всього лише від 3 до 6 місяців регулярного вживання спиртного.

Спроби виправдати тягу до алкоголю будь-якими зовнішніми причинами.

Адже приводів для випивки знаходиться чимало: посидіти, поговорити з подружками, зняти стрес після роботи, розважитися, відволіктися, зустріти когось і т.п. Але насправді, вона може ретельно приховувати, а іноді і справді не усвідомлювати наростаючу алкогольну залежність.

Спроби приховати пристрасть до алкоголю.

Найчастіше представниці прекрасної статі випивають потайки від усіх, будинки, на самоті. При цьому зазвичай розвиваються такі якості характеру як брехливість, лицемірство, щоб приховати від оточуючих згубну пристрасть.

Втрата контролю поведінки в період сп’яніння.

Випиваючи, жінка не відповідає за свою поведінку, можуть спостерігатися такі ознаки як розбещеність, агресивність, зайва емоційність, часта зміна настроїв.

На більш пізніх стадіях, жіночий алкоголізм стає очевидним. Неохайність, недоглянутий зовнішній вигляд, набряки і мішки під очима, грубий голос – жінка-алкоголік виглядає набагато старше за свій вік. Виявляються зміни особистості, які виражаються в дратівливості і агресивності, грубості, егоїстичності, нещирості.

Фахівці-наркологи стверджують, що набагато складніше вилікувати саме це захворювання. Основні ознаки можуть бути спочатку не помічені близькими людьми. Але треба знати, що чим раніше виявляється проблема, тим більше ймовірності впорається з нею.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com