Захворювання. Цифрова залежність

цифровая зависимость, лечениеСправа саме в мобільності самих пристроїв, які не тільки легко поміщаються в сумку, а й навіть в кишеню або гаманець. Не секрет, що самі пристрої випромінюють безліч шкідливих хвиль, які в свою чергу шкодять здоров’ю людини. Так, наприклад, декількома телефонами, за допомогою їх випромінювання, можна навіть посмажити яєчню. Під час розмови по телефону, мозок людини піддається досить сильним навантаженням від пристрою.

Але мова власне, не про це. Чому ці на вигляд нешкідливі пристрої, викликають залежність, не гірше ніж тютюнову, алкогольну чи наркотичну залежність? А страх втратити телефон, ноутбук або комп’ютер, або сама думка про можливу втрату, відразу приводить людину в жах. По-перше, мобільні і комп’ютерні пристрої, в першу чергу це особистий простір кожної людини – власника. По-друге, інтернет. За допомогою нього, людина створює собі світ, в якому починає жити.

Тут можна одягнути будь-які маски, грати роль будь-якого аноніма, виставляючи неправдиві фото, з різними цілями. Одна, з таких цілей – флірт. Бути може, природа не сильно обдарувала людину красою або фігурою, а в інтернеті, симпатична персона, в яку починаєш закохуватися і будувати плани на життя … Тут починаються романтичні стосунки, людина немов живе цією сторінкою, правда, відносини ці не завжди взаємні. В кінцевому підсумку, зовсім сумні.

Подібні історії стосуються не тільки соціальних мереж, але і комп’ютерних ігор. Ігри від будь-якого особи, повністю поглинають людину. Гравець настільки переймається роллю того чи іншого персонажа, що просто починає їм жити. Зараз, сучасні ігри настільки реалістичні, що досить складно не переплутати їх з реальністю.

Якщо говорити про віртуальні окулярах і їх повної комплекції, то в цьому випадку занурення в комп’ютерний світ абсолютне. Людина може не тільки бачити, а й брати участь у подіях ігрового або демонструють світу. Що ж є причиною такого тотального занурення?

Можливо, у людини є проблеми в житті, в суспільстві або зі здоров’ям. Віртуальна реальність, як би відключає всі тривоги і переживання, натомість приходить розслаблення, відключення від реальності. Це світ, де все здається прекрасним, безпечним і справжнім. Кожен відчуває індивідуальні почуття в процесі занурення.

Уявити цей світ досить просто:
-без проблем і турбот
-поза тривоги і стресу
-безгранічная фантазія
-ощущеніє безпеки і комфорту.
і багато іншого.

В кінцевому підсумку, люди йдуть туди, де добре. Звучить, звичайно сраний, але факт. Коли батьки, різними способами відривали своїх дітей від віртуальності, у відповідь були сварки, скандали і навіть суїциди. Діти, ставали немов одержимими. Адже ще недавно, люди говорили про те, що куплять дитині комп’ютер або дадуть доступ в мережу, тільки в старших класах. Але їхні побоювання збули, шкільна програма, має на увазі доступ в інтернет. В остаточному підсумку, діти з самого дитинства користуються смартфонами, телефонами та іншими комп’ютерними пристроями. Тому, що в них є все. А що в результаті ми втратили? Правильно, часті прогулянки дітей, свіже повітря, спілкування з однолітками і друзями. При тому, раніше без будь-якого телефону знаходили один одного і відправлялися гуляти, попередньо кричали його ім’я на всю вулицю або будинок. Зараз всі сидять в мережі, і практично нікого на вулиці, лише роботяг втомлених, вже не видно.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com