Залежність від ставок – особливості, наслідки та рішення

Однією з найбільших проблем, з якими суспільство стикається в даний час, є залежність, і у нього є безліч гілок, які зачіпають одну людину або іншу. Це відноситься як до найвідоміших наркотиків, таких як алкоголізм чи наркоманія, так і до самих очевидних фактів залежності від азартних ігор.

Незважаючи на те, що всі карткові ігри знаходяться в категорії азартних ігор, не багато людей думають про ставки як про одну й ту ж категорію. Удача також є вирішальним фактором прибутку або збитку, навіть якщо мова йде про ретельне вивчення і аналіз статистики для ставок.

Залежність від ставок і її характеристики

Для гравця, який досяг стадії патологічної ставки, характерний нереалістичний оптимізм, почуття «везіння» і надія, що він завжди виграє величезну суму грошей. Багато з ставок, які вони роблять, насправді є їх спробами покрити збитки або кредити. Він вважає, що буде великий виграш, який покриє його борги і вирішить всі його проблеми.

Будь-які залежності є частиною низькоімпульсного типу безладу, так що ігри зі ставками тут. А це означає, що наркозалежна людина не справляється зі спокусою зберігати і продовжуватиме проблематичну поведінку, навіть якщо вона має серйозні наслідки для нього і для тих, хто для нього важливий.

У разі особистих відносин вони матимуть тенденцію до погіршення, і коли є партнер, існує ризик незгоди, що може призвести до розлучення. В американському дослідженні Річарда Дж. Розенталя було підкреслено, що залежність від азартних ігор, в тому числі парі, є хорошим предиктором насильства проти партнера. В тому сенсі, що люди, пристрасть до азартних ігор, більш схильні до агресивності своїх партнерів, ніж ті, у кого не було цієї патології.


Наш наркологічний центр, допоможе Вашій родині отримати актуальну інформацію щодо проблем ігрової, віртуальної, алкогольної, наркотичної залежності. Оцінити ризик розвитку або констатувати наявність формується патології.

записатись на консультацію
 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com