Жіночий алкоголізм: види і лікування

лечение женского алкоголизма в киевеОднією з серйозних проблем сучасної наркології є жіночий алкоголізм. Зазвичай у жінок захворювання протікає гірше ніж у чоловіків. Дізнавшись про проблему потрібно якомога швидше знайти шляхи її лікування. Алкоголізм руйнує сім’ї, відносини між подружжям, дітьми та батьками. Розглянемо основні види жіночого алкоголізму.

1). Постійне розпивання алкоголю, без можливості зупинки. Залежна не може самостійно кинути пити, навіть на невеликий проміжок часу.

2). Періодичне розпивання, характеризується тим що, хвора на свій розсуд випиває і припиняє, повертаючись до звичного способу життя.

При тривалому відсутність спиртного у хворого загострюється тяга до спиртного, з’являється дратівливість, пригніченість, депресія, сильні головні болі.

Лікування жіночого алкоголізму

На перших порах алкоголізму, хворий не вважає себе залежним від алкоголю. Важливо не запускати цей процес далі, щоб не погіршити ситуацію. Чим раніше вдасться звернутися до лікаря, тим більше шансів покінчити з алкоголізмом. Багато людей намагаються самостійно вирішити проблему в сім’ї, але це не призведе до потрібного результату. Для лікування жіночого алкоголізму потрібний комплексний підхід. Тільки досвідчені наркологи можуть допомогти позбутися від залежності. Завдання рідних або родичів після лікування, контролювати хвору, не дати їй повернутися до розпивання алкоголю. Це допоможе уникнути можливих зривів і відмовитися від згубної звички назавжди.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com