Анонімне кодування від алкоголізму

анонімне кодування алкоголізмуКодування від алкоголізму – це, мабуть, один з найпростіших, і в той же час дієвих способів впорається з алкогольною залежністю, і уберегти себе від виникнення важких наслідків згубного впливу алкоголю на людський організм.

Наркологічний центр Києва імені Гальченко В.В проводить анонімне кодування від алкоголізму найефективнішими і перевіреними методиками. Команда досвідчених лікарів клініки допоможуть підібрати індивідуально для кожного пацієнта метод кодування від алкогольної залежності і програму реабілітаційних заходів, які дозволять алкозалежних позбудеться від тяги до алкоголю на максимально тривалий період.

Ні для кого не секрет, що більшість алкозалежних, усвідомивши свою проблему соромляться своєї залежності, тому хочуть приховати від своїх близьких, то що вони вирішили закодуватися, і бажають здійснити кодування від алкоголізму на дому. Тому наша клініка кодування від алкоголізму, крім кодування в стінах наркологічного центру, проводить анонімне кодування на дому.

Кодування від алкоголізму анонімно проводиться виключно перевіреними і високоефективними препаратами.

Вибираючи наркологічний центр клініки ім. Гальченко В.В, Ви отримуєте стовідсоткову гарантію позитивного результату позбавлення від алкогольної залежності за допомогою кодування на тривалий час.

Записатися на анонімне кодування від алкоголізму, отримати кваліфіковану консультацію та здійснити виклик нарколога на будинок в Києві, Ви зможете за телефонами: (044) 331-4-911, (097) 600-6-911.

Анонімне кодування від алкоголізму в Києві: медикаментозний метод

Клініка кодування від алкоголізму імені Гальченко В.В проводить лікування за допомогою медикаментозної терапії із застосуванням сучасних ефективних препаратів для штучної алкоблокади. Після введення препаратів для кодування, алкозалежних людині повністю протипоказано вживання алкогольних напоїв, інакше, можуть виникнути дуже неприємні наслідки.

Найчастіше для кодування від алкоголізму використовуються «Торпедо», «Еспераль» і «Налтрексон». Перед проведенням процедури кодування, необхідно вивести алкозалежної із запою в умовах стаціонару.

Способи анонімного медикаментозного кодування:

Підшивка блокади. При даному способі кодування і позбавлення від тяги до алкоголю підшивається спеціальна ампула з медпрепаратом, який категорично не сумісний з алкоголем. Вшивання блокади від алкоголізму вимагає повністю стерильних умов, тому анонімне кодування від алкоголізму за допомогою підшивки проводиться тільки в наркологічному центрі. Після введення препарату, пацієнту категорично забороняється застосування алкоголю, оскільки навіть мінімальна доза етил містять речовин може спровокувати смерть. Крім лікувальної дії підшивка створює також психологічний бар’єр, так у алкозалежної виникає страх до вживання алкогольних напоїв.

Кодування уколом. Цей метод кодування вважається одним з найшвидших в боротьбі з тягою до алкоголю, оскільки при введенні медичного препарату в вену, він відразу починає діяти. Анонімне кодування від алкоголізму за допомогою уколу може проводиться, як в умовах стаціонару, так і в домашніх умовах.

Кодування від алкоголю таблетками і краплями. Анонімне кодування від алкоголізму в Києві в наркологічному центрі клініки ім. Гальченко проводиться після медичного обстеження пацієнта в умовах стаціонару, і лише тоді, підбирається препарат для кодування.

Анонімне кодування від алкоголізму в Києві: психологічна кодування

Крім медикаментозного кодування від алкоголізму, в наркологічному центрі ім. Гальченко можна пройти високоефективну психологічну кодування.

Як свідчить практика, не кожен алкозалежних усвідомлює всю глибину своєї згубної звички і погоджується пройти повний курс реабілітаційних заходів щодо відмови від вживання алкоголю.

У клініці імені Гальченко В.В. підберуть індивідуальні методи для відмови від алкоголю на підсвідомому рівні. За допомогою інноваційних технологій психотерапії, хворому не потрібно вдаватися до застосування медикаментозних препаратів. Відмова від алкоголю при психологічної кодуванні формується, завдяки розвитку негативного ставлення до алкогольних напоїв на рівні підсвідомості людини.

На даному етапі кодування від алкоголізму проводиться за методом Довженка, або за допомогою гіпнозу.

Анонімне кодування від алкоголізму під гіпнозом показує високі показники ефективності у пацієнтів, які добре піддаються навіюванню. Методом гіпнотичних сеансів фахівці центру дають установку на відмову від випивки на тривалий термін. Найчастіше, кодування алкоголізму під гіпнозом проходить в один сеанс, але іноді може виникнути необхідність в повторному сеансі гіпнозу для забезпечення більш тривалого і ефективного результату.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка – це метод, застосовуваний на міжнародному рівні. Але варто зазначити, ефективність даного методу можлива, лише при добровільному і усвідомленому зверненні алкозалежної в наркологічну клініку.
Кодування від алкоголізму «подвійний блок»

Кодування від алкоголізму «подвійний блок», відгуки про який у колишніх алкозалежних виключно позитивні, має на увазі ряд заходів, як психологічного кодування, так і медикаментозного. При цьому методі хворому підбирають ідеальний варіант алкоблокіратора і паралельно проводиться курс психотерапії. Дана методика широко застосовується в найважчих випадках для кодування хронічних алкоголіків.
Лазерне кодування від алкоголізму

Даний метод алкогольної кодування з’явився відносно недавно. Кодування від алкоголізму анонімно проводиться за допомогою приладу з лазерним випромінюванням, яке за допомогою променів впливає на необхідні ділянки мозку і зменшує або повністю блокує гостру тягу до випивки.
Кодування від алкоголізму: переваги і недоліки

Наркологічний центр ім. Гальченко проводить кодування від алкоголізму, як в стаціонарних умовах, так і на дому, причому повністю анонімно. Але, варто розуміти, що, як і кожен метод боротьби з алкогольною залежністю, він має, як свої переваги, так і недоліки.

Переваги кодування:

  • Нетривалість процедури кодування. Кодування від алкоголізму займає не більше трьох годин, при цьому ефект від нього при правильній методиці зберігається дуже довго.
  • Самостійний вибір періоду кодування. Ви зможете самостійно визначиться на який період – 3,6,12 місяців, Вас закодують.

Недоліки кодування:

  •     Кодування – це не метод повного позбавлення від алкогольної залежності і ефект зберігається тільки певний період, після якого, як правило, доводиться повторювати процедуру.
  •     Кодування бореться не з причинами залежності, а з наслідками, тобто тільки усуває гостру тягу до випивки.

Анонімне кодування від алкоголізму: протипоказання

Кодування від алкоголізму, хоча і найшвидший метод боротьби з тягою до алкоголю, але підходить далеко не всім. Так, кодування протипоказано людям з хронічними захворюваннями серця і печінки, з епілепсією, з гормональними проблемами з щитовидною залозою, з цукровим діабетом, з порушеннями кровообігу.

Проводити кодування від алкоголізму не можна при наявності інфекційних захворювань, при підвищенні температури тіла, при неврологічних і психічних захворюваннях.

Також, категорично протипоказано кодування алкоголіків, при перебуванні їх у стані алкогольного сп’яніння, тому їх обов’язково перед процедурою виводять із запою.
Кодування від алкоголізму – ціни в наркологічному центрі імені Гальченко

Анонімне кодування від алкоголізму Київ в клініці ім. Гальченко – це відносно бюджетна, але дуже високоефективна методика, яка дасть можливість Вам або Вашим близьким позбутися тяги до алкоголю на довго, а можливо і назавжди! У клініці працюю фахівці, які лояльно ставляться до кожного пацієнта, тому після повного медичного обстеження, Вам буде запропоновано декілька видів кодування. Центр кодування алкозалежних ім. Гальченко В.В пропонує позбавиться від тяги до алкоголю вже зараз!

Для отримання консультації нарколога, запис на прийом, а також здійснити виклик нарколога для кодування додому, Вам всього лише варто зателефонувати нам за номерами: (044) 331-4-911, (097) 600-6-911.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com