Медикаментозне кодування від алкоголізму

Найбільш затребуваним і ефективним методом кодування від алкоголізму в наші дні вважається медикаментозне. При його здійсненні в організм пацієнт вводиться фармпрепарат, не сумісний з алкоголем. Він гальмує процес розщеплення етанолу, ніж викликає неприємну симптоматику, яка змушує алкозалежної відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв. При цьому такі ліки ще мають здатність зменшувати аномальне потяг до спиртного.

Перед процедурою кодування пацієнту слід утримуватися від прийняття на груди міцних напоїв протягом 24-х годин. Кодування не можна проводити, якщо у пацієнта є ознаки абстиненції у вигляді тремтячих пальців, нестійкого настрою і прискореного серцебиття.


Лікар-нарколог нашого наркологічного центру, допоможе дати кваліфіковану оцінку виниклої у Вас ситуації. Допоможе Вам визначитися з необхідністю допомоги.

Звертайтеся!

(044) 331-4-911, (097) 600-6-911 e-mail: narcologist.ua@gmail.com

або

напишіть нам

Фармакологічна кодування здійснюється на заздалегідь обговорений з пацієнтом термін. Протягом цього терміну в організмі хворого буде знаходитися і поступово виводитися спеціальний лікарський препарат. Необхідно знати, що кодування за допомогою фармпрепаратів не варто вважати радикальним способом повної і остаточної ліквідації алкогольної залежності. Кодування за допомогою ліків дає можливість організму алкоголіка «відпочити» від пияцтва, щоб він зміг оцінити всю підступність і жах своєї згубної звички, а також прийняти рішення про ведення тверезого життя.

Найчастіше кодування проводиться за допомогою препаратів під назвою Еспераль і Торпедо. Еспераль відноситься до категорії найбільш продуктивних і дієвих лікарських фармпрепаратів, оскільки після його використання відсоток зривів у хворих практично дорівнює нульової позначки. Організм не в змозі вивести дані ліки протягом досить тривалого тимчасового періоду, діапазон якого коливається від одного року і до п’яти років. Якщо в цей час залежний застосує алкоголь, то у нього трапляться вегетативні і неврологічні розлади, що призводять різкого погіршення самопочуття.

Торпедо є препаратом, лікуючим алкогольну залежність так званим методом заборони. Метод допомагає пацієнтові залишатися тверезим тривалий час.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com