Види кодування від алкоголізму – правильний підбір методу

кодирование алкоголизма в киевеАлкоголізм – дуже небезпечне і підступне захворювання. Тому для його лікування в наші дні лікарі намагаються застосовувати найефективніші методики, а вчені – розробляти нові й удосконалювати вже існуючі. Однак унікальний засіб, повністю рятує від алкогольної залежності поки, на жаль, не винайдено.

Сьогодні одним з найбільш затребуваних методів є кодування. Для кодування використовується декілька технологій. Метод Академіка Довженко розроблений ще на початку минулого століття. Тому даний вид психотерапії успішно пройшов перевірку часом. Застосовуючи цю методику, лікар-психотерапевт проводить групові або індивідуальні заняття. Фахівці для отримання хорошого лікувального результату зазвичай прагнуть поєднувати метод Довженка з фармакологічної терапією. Але для лікування за допомогою даної та інших методик лікар повинен отримати згоду пацієнта.

У наші дні широко поширений гіпнотичний метод кодування. При цьому кожен лікар-гіпнолог застосовує ту методику, яку обирає самостійно і яку він освоїв досконало. Занурюючи хворого в гіпнотичний транс, фахівець починає роботу з його підсвідомістю. Він на підсвідомому рівні вселяє пацієнтові неприязнь до спиртовмісних напоїв.

При медикаментозному кодуванні найчастіше застосовують фармпрепарати у вигляді еспералі або Торпедо. Препарати вводяться в організм пацієнта перорально і внутрішньовенно, якщо вони має вигляд таблетки або рідини. Еспераль і Торпедо в капсулах імплантується (підшивається) під шкіру в жировий прошарок. Ці препарати при поєднанні їх з алкоголем дають неприємні, і навіть небезпечні симптоми, які змушують алкозалежної відмовитися від вживання алкоголю.
До интракраниальной транслакаціі лікарі вдаються не дуже часто, так як цей метод ще не досить широко поширений в нашій країні. Але він вже встиг показати себе з хорошого боку. Для застосування даного методу фахівець користується спеціальним обладнанням, здатним встановлювати блок на певні центри. Ці центри знаходяться в голові людини і відповідають за алкогольну залежність. Якщо їх заблокувати, то пацієнт більше не буде відчувати тяги до етилового спирту.

Кодування за допомогою лазерної установки також зменшує аномальне потяг до спиртних напоїв. При лікуванні кров пацієнта опромінюється лазерним променем.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012 - 2024 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com