Виведення із запою на дому в Києві, лікування запоїв

Виведення із запою в Києві є відвідування хворого лікарем-наркологом за місцем його проживання, при наявності у нього тривалого похмілля. Це – відносно недорогий, швидкий, конфіденційний і досить ефективний метод переривання запоїв на дому, повернення людини “в лад”, попередження наслідків (фізичних, психічних, соціальних) більш тривалого запою. Дане положення речей пов’язаний також з тим, що самі пацієнти та їхні родичі не хочуть стати об’єктом засуджуючих поглядів і колючих насмішок оточуючих; можливих проблем службового характеру, – які безсумнівно йдуть за тривалим жалюгідним станом. Це, досить актуально, також, при т.зв. жіночиому алкоголізмі, в силу більшої обговорюваності і вразливості жінок.

Як вийти з похмілля? До ефективного виведення з запою в своєму розпорядженні звична домашня обстановка, чіткі рекомендації лікаря, постійний зворотний зв’язок при виникненні питань стосовно лікування, при необхідності повторний приїзд фахівця. На даному етапі, переоцінити присутність рідних і близьких, їх турботу і увагу, – досить складно. І ця підтримуюча емоційний зв’язок може послужити чималу користь у боротьбі з хворобою в майбутньому.

У яких випадках можливе лікування запою на дому?

  • При усвідомленому бажанні перервати запій, згоди хворого на виклик лікаря нарколога та надання медичної допомоги.
  • Коли запої тривають не більше декількох тижнів.
  • Коли відсутні ускладнення будь-яких хронічних або гостро виниклих станів пов’язаних зі здоров’ям хворого.
  • Коли пацієнт і його родичі мають у своєму розпорядженні достатню кількість часу для безперервного перебування в домашніх умовах.
  • При адекватному відношенні пацієнта і родичів до особливостей лікування і готовності чітко виконувати рекомендації лікаря і інформувати вчасно про непередбачені ситуації.
  • Коли пацієнт не в змозі (в соціальному або тимчасовому аспекті) відвідувати наркологічну клініку або бути госпіталізованим.

 

замовити виклик лікаря

 

Лікування запою на дому

Виведення із запою на дому відбувається в такому порядку: лікар-нарколог отримує інформацію про виклик і по можливості, оперативно виїжджає на дім до пацієнта. Наш фахівець приїде до Вас зі всім необхідним інвентарем, медикаментами та інструментарієм, а також зі знанням і досвідом – як вивести людину із запою.

Спеціаліст нашої клініки ознайомить родичів пацієнта з тими кроками, які необхідно вживати в ході лікування. Якщо у хворого є супутні хвороби або є ризик загрози життю, лікар-нарколог допоможе викликати бригаду швидкої допомоги.

Виведення із запою наша клініка здійснює в короткі терміни. Наші фахівці оглянуть хворого, оцінять його стан і призначать необхідне лікування у вигляді крапельниці (інфузійної терапії), ін’єкційних і таблетованих препаратів для виведення з запою, в відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Родичам пацієнта ми надаємо обов’язкову інформацію про особливості лікування запою і догляду за пацієнтом.

Процедура обриву запою займає в середньому від одного до декількох годин, в кінці якої лікар призначить пацієнтові подальший курс лікування і залишить необхідні ліки; рецепт на придбання ліків для більш тривалого лікування. Протягом лікування дуже бажаний зворотний зв’язок. Лікар, обов’язково, здійснить кілька “контрольних” дзвінків для з’ясування поточного стану хворого. Однак, при виникненні питань щодо стану або нюансів лікування – невідкладно зв’язуйтеся по залишених координатах або телефону виклику (044) 331-4-911 (097) 600-6-911.

Найчастіше, після проведених процедур пацієнт спить. Протягом наступної доби-двох можливо: загальне нездужання, постійна сонливість і загальна слабкість. Контролювати дотримання режиму прийому препаратів і дієти повинні родичі або близькі хворого. Це прискорить процес одужання і допоможе хворому швидше піти на поправку.

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому вся особиста інформація про хворих є конфіденційною. Ви можете бути впевнені в тому, що наша клініка збереже анонімність послуг, що надаються.

Після виходу з запою, досить важливо не упустити момент необхідності продовжити лікування, спрямоване на профілактику можливих запоїв в майбутньому. З цією метою, ми можемо запропонувати методи кодування від алкоголю, суміщені з псіхокоррегіруючими препаратами, які допомагають привести в норму емоційні, когнітивні і поведінкові аспекти особистості людини. Для досягнення більш значимого періоду тверезості – від декількох років до довічного утримання від випивки, є добре зарекомендувавші себе медикаментозні методи кодування від алкоголізму: торпедо і імплантація дисульфіраму.

Більш детальну інформацію про лікування запоїв та інші послуги клініки ви можете дізнатися за телефоном (044) 331-4-911 (097) 600-6-911.

Наші консультанти і лікарі обов’язково допоможуть Вам підібрати необхідний курс лікування для пацієнта.

 
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (12 оценок, среднее: 4,92 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наркологическом центре клиники им. Гальченко В.В. в г. Киев | narcologist.kiev.ua
© 2012-2021 МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ООО «Клиника им. Гальченко В.В.» All rights reserved
Сайт создан: sailstudio.com